Wejście na Wieżę Eiffla, zabawa w Eurodisneylandzie, zwiedzanie słynnych paryskich katedr (Notre Dame) i muzeów (Luwr) czy rejs statkiem po wodach Sekwany - to elementy wycieczki szóstoklasistów do Paryża, która odbyła się w dniach 25-29 maja. >>>Przeczytaj relację uczniów z tej pięciodniowej wyprawy<<<
03 czerwca 2015
"Dostało się linijką po rękach", czyli spotkanie nauczycieli-emerytów [FOTO]
W czwartkowe popołudnie, 28 maja w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w ramach uczczenia 210-lecia szkolnictwa w Kuźni Raciborskiej odbyło się spotkanie nauczycieli-emerytów, którzy lata swojej pracy spędzili w szkolnych murach edukując kilka pokoleń mieszkańców Kuźni.
01 czerwca 2015
Kuźniańscy i oderscy uczniowie dotarli do Wrocławia
Wyprawa od źródeł do ujścia Odry, w ramach projektu "Odra - rzeka, która łączy", dotarła do stolicy Dolnego Śląska. Za cyklistami ponad 300 km dróg i bezdroży. A przed nimi... jeszcze dwa razy tyle.
"Kup-Ciuszek", czyli kolejna odsłona bazarku dziecięcego
W sobotę, 6 czerwca w godz. 10:00-16:00 w holu Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbędzie się dziecięcy bazarek pod wdzięczną nazwą "Kup-Ciuszek".
Projekt "Odra - rzeka, która łączy" rozpoczęty!
29 maja w miejscowości Odr (Czechy) rozpoczął się projekt realizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej i szkołę partnerską w miejscowości Odry.
Subskrybuj:
Posty (Atom)




