24 października 2010

Kto będzie przyszłym radnym?

107 komentarzy:

 1. Panie kandydatki i Panowie kandydaci może zaczęli ,byście przedstawiać w skrócie swoje programy i ,jakiego kandydata na Burmistrza popieracie.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja mieszkam na wsi od niedawna, w Rudach, na kogo mogę głosować, gdzie znajdę prezentację komitetów wyborczych w mojej miejscowości. Słyszałem, że bardzo kompetentną osobą jest min. Pan Wrona.Chciałbym jednak osobiście się przekonać a nie tylko powtarzać opinię innych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
 4. do tego to jakies wyksztalcenie trzeba miec i nie tylko.( dot.radnych z SLD).

  OdpowiedzUsuń
 5. a Pani Tokarska niech odejdzie z niczym . Synkowi zalatwiła robote w odlewni. Nie jest tak?? .I to w biurze. A syn studiował całkiem inny kierunek!!. Skończmy wreszcie z tym. Jak wygra Cęcek będzie lepiej!!!. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. nie no rzeczywiscie ci z SLD zaszalali.... a niby z jakiej okazji oni radnymi ?? niech mi to ktos wytłumaczy

  OdpowiedzUsuń
 7. tak samo jest z mieszkaniami na kuźni, ci co mają znajomych lub rodzine w urzędach to odrazu dostaną (pomimo że teoretycznie nie ma mieszkań), a ci co chcą naprawdę poukładać sobie życie i innej możliwości nie mają muszą czekać latami... :/ :crying:

  OdpowiedzUsuń
 8. Janku, ja o Panu Wronie to tylko w gazecie czytałem i tu nawet na stronce są do tego linki, to je skopiowałem : http://www.dziennikzachodni.pl/slask/rybnik/ 271957,jak-przewodniczacy-rybnickich-kajakarzy-gonil,id,t.html#material_1 , http://www.nowiny.pl/artykul.php?a=show_art& ida=61530 , http://www.dziennikzachodni.pl/fakty24/27503 7,szeryf-z-kuzni-raciborskiej-wraca-do-akcji,id,t.html ale wiesz ,to tylko gazeta...

  OdpowiedzUsuń
 9. Aby móc kandydować na Radnego trzeba mieć tylko skończone 18lat, także co wy z tym wykształceniem???

  OdpowiedzUsuń
 10. Moim zdaniem powinni się dostać młodzi radni jak Gąska, Kozina czy Urbanowicz... a staruchy niech idą na emeryturę, bo tylko biorą kasę, a efektu z tego nie ma...

  OdpowiedzUsuń
 11. Lodzik to Ty nie wiesz, że w naszej Kuźni dobrą pracę to można mieć tylko jak mamusia załatwi albo jakiś znajomy. Spójrzcie na nasz Urząd Miasta jedna wielka rodzina. Wszędzie ręka rękę myje

  OdpowiedzUsuń
 12. Przepraszam bardzo, ale skąd tu się znalazł Małecki? od niedawna w Kuźni mieszka bo wrodził się w rodzinę Maxpolu, niezłe ,,rządy" prowadził w Raciborzu, a teraz w Kuźni się bierze za politykę.Tragedia!!!Urbanowicz też odpada, bo dlaczego startuje???sami odpowiedzcie sobie na pytanie?i reszta rodziny p. Urbanowicza.Pan Cęcek ze swoich radnych tylko trafnie wybrał p.Kozinę i to nie podlega dyskusji.

  OdpowiedzUsuń
 13. I Małecki i Wycisk obydwaj do ... bani

  OdpowiedzUsuń
 14. radnymi powinni być ludzie niezależni i kreatywni-stawiam na młodych!!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. ..........dlaczego? bo popierają Pawła?-jesteś żałosny!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. To wszystko jest gorsze niż 'Moda na Sukces'.

  OdpowiedzUsuń
 17. do "do j.b." Uważam i to jest moje zdanie że radnymi powinnibyć ludzie którzy interesują się życiem swojego miasta a czy jeden czy drugi był choć raz na zebraniu gdy omawiane były sprawy "starej Kużni" Ja chodzę i ich tam nie widziałem.A może nie mieli czasu? to trzeba się zastanowić czy będą mieli czas na aktywny udział w sesjach? Najwidoczniej nie interesują się tym co tak naprawdę dzieje się z ludzmi wokół nich. A może nadarzyła się okazja na zarobienie paru groszy to czemu nie spróbować? To jest właśnie moje zdanie. Jeżeli chodzi o Pana Machę to ma mój głos w wyborach na burmistrza ale ci dwaj to napewno nie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Pan Wycisk jest Policjantem od którego sam dostałem mandat za przekroczenie prędkości - robił swoje więc nie mam o to do niego żalu.My mamy kłopot z bezpieczeństwem w gminie i tu liczę na to samo.Pan Małecki nie bał się zainwestować swoich oszczędności w naszym mieście a to jest pewien rodzaj odwagi.Z tych i wielu innych powodów to właśnie Oni lat 32/34 są kandydatami.

  OdpowiedzUsuń
 19. gąska i kozina-popieram!!!czas odświeżyć to towarzystwo :smile:

  OdpowiedzUsuń
 20. do j.b swoich oszczędności?:D śmiech na sali i co z tego, że zainwestował. Bieniewski też zainwestował kilka lat temu i też kandydował na radnego! i dlatego miał zostać radnym? i działa chłopak do tej pory w swoim interesie i co z tego?

  OdpowiedzUsuń
 21. A czy któryś z kandydatów zrobił lub zrobi spotkanie wyborcze?może ktoś wie? :sad:

  OdpowiedzUsuń
 22. Słyszałam, że Nowiny Raciborskie mają robić debaty przedwyborcze.

  OdpowiedzUsuń
 23. Słyszałem że zarówno Paweł Macha jak i Witold Cęcek startują jednocześnie na Burmistrza i do Rady Powiatu. Informacja jest raczej pewna. No to co oni? Kim w końcu chcą być? To może niech jaszcze do rady miejskiej startują? Byle tylko stołek. Nie ważne jaki. A wyborcom wodę z mózgu robić o jakichś ideach, zamierzeniach. Czuję się oszukany!

  OdpowiedzUsuń
 24. Wyborcy już dawno nie są reprezentowani przez partie polityczne.Te żyją własnym życiem nie bardzo przejmując się losem "Kowalskiego".Na listy kandydatów trafiają wciąż te same nazwiska ,tyle tylko. że flaga zmienia się czasem w zależności od sytuacji w kraju.Osobiście jestem BEZPARTYJNY a poparcie którego udzieliłem członkom NaM swoją obecnością na liście kandydatów do powiatu wynika z prostego faktu wspólnych założeń do programu wyborczego.Jednym z głównych punktów jest kanał Odra-Łaba-Dunaj biegnący przez Racibórz i Kuźnię Raciborską.Mam swój zawód i "stołki" mnie nie interesują poza jednym i tylko po to aby coś zrobić dla Kuźni.

  OdpowiedzUsuń
 25. No i masz babo placek. Pan Macha udziela swoim kandydowaniem poparcia innemu ugrupowaniu. Startuje i nie chce wygrać! A jak wygra? To nic. Nie zależy mu. ZGROZA! A ci co na niego głosowali? Aaaa, jakoś tam przeżyją. :crying: :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 26. Panie Von ,przeczytaj Pan ostatnie zdanie odpowiedzi p.Machy.Jeszcze nikt na niego nie głosował,na razie większość nic tylko krytykuje.Nie pasuje,to nie głosuj pan!

  OdpowiedzUsuń
 27. No nie, nie wierzę!!!! Von Wrede nie wolno rzucać tak poważnych oskarżeń pod adresem przyszłego burmistrza nie mając 100% pewności. Burmistrz nie tylko zarządza gminą, ale dla mieszkańców gminy jest wzorem mądrości, prawości i uczciwośi. Von Wrede, czy jesteś tego pewien? :crying:

  OdpowiedzUsuń
 28. Tak, jestem pewien Mirosławo. Teraz już tak.

  OdpowiedzUsuń
 29. Szkoda ,że nie ma tu wszystkich kandydatów do Rady ,w sensie z wszystkich okręgów. Na Kuźni gmina się nie kończy...

  OdpowiedzUsuń
 30. Jest na zielono link, w którym można przejść do strony PKW. Tam są kandydaci wymienieni. Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 31. Faktycznie :) dziękuje :D

  OdpowiedzUsuń
 32. do VonWerde i Mirosławy29 października, 2010 17:35

  Przecież sam pan Paweł potwierdza tę nowinę,czytać nie umiecie!

  OdpowiedzUsuń
 33. Pawle a mówiłem, żeś cienki. Startowanie do Powiatu, na Burmistrza, a może jeszcze do rady parafialnej, rady sołeckiej, to demaskuje twoje zamiary. A co tam wyborcy - nie liczą się i basta.

  OdpowiedzUsuń
 34. Nie wierzyć sondzie.To wielki przekręt.uczciwi nie oszukuja.Paweł górą

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapraszam demaskatorów moich niegodziwości na debatę 12/11 w Kuźni Raciborskiej jeżeli konkurencja nie nawali :wink:

  OdpowiedzUsuń
 36. Ta sonda to naprawdę niezła zabawa....ha,ha,ha,ale jaja...

  OdpowiedzUsuń
 37. A ja bedę głosował właśnie na młodych kandydatów na Radnych !!! Potrzebne są zmiany i są osoby które inwestują w Kuźni i widać że mają z czego żyć a nie liczą na dorobienie z funkcji radnego. A jeżeli chodzi o burmistrza to fajnie było by pociągnąć do emeryturki Panie C. Bo ze składek z firmy to cieniutka by była. :crying:

  OdpowiedzUsuń
 38. Proponuję głosować na kandydatów na radnych z listy Pana C. Np. Pani Konecki M.- doświadczona ,19 lat , bezrobotna i co dalej :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 39. Proponuję aby osoby w większości niepałnoletnie lub z chorobliwą zawiścią, zrobiły sobie coś do jedzenia i pooglądały jakieś seriale w telewizji a nie wypisywały głupoty i obrażały osoby które chcą zrobić coś dobrego dla popadającej w agonię Kuźni. :angry:

  OdpowiedzUsuń
 40. Aleś Radny Błysnął!!!!01 listopada, 2010 00:24

  Przedstaw się, będę wiedział na jakiego buca nie głosować.

  OdpowiedzUsuń
 41. zal.pl ... komentarze pokazują ze polakom nie jest dana demokracja, tylko trzymać ich krotko przez jakiegoś dyktatora - "Dajcie polakom władzę, a sami sie wykończą" Otto von Bismarck.

  OdpowiedzUsuń
 42. BURMISTRZ PAWEŁ MACHA05 listopada, 2010 04:42

  TYLKO PAWEŁ MACHA !!!

  OdpowiedzUsuń
 43. Sprawiedliwości - w społeczeństwie dobrobytu - w każdym domu! Razem z Pawłem Macha - to jest rzeczywistość.

  OdpowiedzUsuń
 44. Nie, nie! Tylko Rita Serafin. Zawsze piekna, zawsze usmiechnięta, pracowita, sumienna, nie skorumpowana, itd. Ludziska to jest nasz kandydat na burmistrza. Wiemy jak głosować. Pamietajcie znaczek X przy jej nazwisku.

  OdpowiedzUsuń
 45. drodzy wyborcy czy dowodzić statkiem jest tym samym co naszą gminą i naszymi sołectwami,spójrzmy prawdzie w oczy.RAFAMET zamarł a wraz z nim KUŹNIA .Życie pod względem kulturalnym i sportowym porażka . ludzie mający wszystko pchają się do władzy bo tylko tego im brak

  OdpowiedzUsuń
 46. Skoro mają wszystko to może wezmą się za pracę,a nie będą siedzieć przy korycie i odcinać kupony.Z tego co się orientuje dowodzenie statkiem też nie jest łatwą sprawą,droga Gerdo,chyba naoglądałaś się za dużo "LOVE BOAT". Pijesz do Machy,a co on ma wspólnego z tym,że Rafamet cienko przędzie?

  OdpowiedzUsuń
 47. P MACHA POJAWIŁ SIE PO LATACH I W PSEUDO SAMORZĄDOWCA SIĘ BAWI ŻALOSNE , A DZIĘKI RAFAMETOWI COS SIE DZIAŁO TO FAKT POPIERAM, WIDZĘ KAI ŻE JESTEŚ ZIELONY/A , NIGDY NIE BYŁO TAK TRAGICZNIE , MŁODZIEŻ Z KUŹNI UCIEKA

  OdpowiedzUsuń
 48. ty kai na LOVE BOAT mozna coś ciekawego wyhaczyć , o p Macha nawet nie wspomniałam, także sie goń

  OdpowiedzUsuń
 49. Kochani. Gwiazdy mówią, że powinna wygrać p. Rita Serafin. To widać doskonale. W gwiazdach widzę kogoś na ślad Dyzmy i kasiarza Kwinto od Machulskiego. A gwiady i wróżka prawdę wam mówią.

  OdpowiedzUsuń
 50. To skąd Ci się Gerdo statek wziął,same marynistyczne skojarzenia. Dlaczego jestem zielony,przecież nie komentuje sytuacji Rafametu,tylko zapytałem co Macha ma z tym wspólnego?Skoro używa się tylko w/w skojarzeń,to wyraźne podteksty do tego właśnie kandydata. Naprawdę nie rozumiem czego się wszyscy czepiacie,chociaż nie ,ktokolwiek inny nowy,świeży,by kandydował też byście się tak zachowywali.Ja wyznaję zasadę nie podoba mi się nie wybieram!

  OdpowiedzUsuń
 51. Witam wszystkich serdecznie Widzę że wyścig szczurów na Burmistrza ruszył pełną parą Każdy się chwali co by zrobił albo co już w naszej gminie zrobił A tak ogółem nic nie zrobił ,tylko doprowadzono że za niedługo nasza Gmina będzie skansenem razem ze mną w dosłownie tego znaczeniem Walczy o stołek Rita Serafin i jej „świta kumoterstw” a co takiego ta pani zrobiła : hala w Rudach że dość kosztowna to dalej w proszku ,czy ta pani rozliczyła inwestycje krytego naturalnie zalewanego basenu w Turzu którą rozpoczął budowę Pan Emrich topiąc w tej inwestycji pieniądze podatników czyli nas.

  OdpowiedzUsuń
 52. Ta Pani ogłaszając przetargi na roboty publiczne w taki sposób że zawsze wygrywa jedna a ta sama firma i nie zawsze tania. Co ta pani zrobiła by nasza młodzież nie uciekała z naszej gminy, czemu zatrudnia się osoby spoza naszej gminy na stanowiska w gminnie i wydziałach komunalnych To co u nas w gminie mieszkają już tylko sami głupi i staży ludzie ( przepraszam nikogo nie zamierzam obrazić tymi słowami ) ale tak to wygląda Radni startują w naszej gminie z innych miast tak jak by naszych nie było (mianowicie z Rybnika gdzie tworzy nic ale do ojca się zameldują i startuje z listy Kuźnia )

  OdpowiedzUsuń
 53. Czy ta pani nie widzi że przez całą kadencje nic dobrego nie zrobiła do gminy Co do nowego kandydata Pana Machę to taki człowiek jest dla społeczeństwa naszego bez obrazy osoba z znikąd Taka osoba nie zna tego co dla gminy dobre i co trzeba zrobić żeby ten Pan mógł kandydować na tak wysokie stanowisko powinien najpierw zaistnieć jako Radny naszego okręgu i pokazać przez kadencję, swą charyzm i do czego dąży jako obywatel gminy. Na dzień dzisiejszy to Macha nic na temat naszej gminy nie wie nic Tylko by zalewał lasy a jest wiele innych możliwości ujarzmienia tej naszej rzeczki która jest nie tak ważna jak nowe miejsca pracy dla naszej młodzieży Nie jest tak ważne jak nasza gminna oświata i kultura w naszej gminie, ważniejsze są problemy naszej służby zdrowia i panoszące się tam bezprawie finansowe że gdzie w gabinetach stomatologicznych nie ma wolnych limitów i leczy się ludzi za kasę bez wystawiania rachunków

  OdpowiedzUsuń
 54. Czy ktoś przejmuje się losem ludzi na Siedliskach gdzie samochody jeżdżące po kruszec do pobliskiej piaskowni są bardo uciążliwym dodatkiem do ich życia , nic z tym nie robią. Ważniejsze jest w naszej gminie zrobienie porządku z ludźmi nie płacącymi czynszu bo są uczciwi i oszukującymi ci co maja a nie płacą Jest wiele do zrobienia z nasza opieką społeczną która rozdziela pomoc społeczną nie raz niezgodnie nie raz przeprowadzane są kontrole po uprzednim informowaniu by osoby mogły co nieco ukryć przed komisja Więc pan Macha powinien mym zdaniem startować najpierw za radnego przyjrzeć się takim problemom a potem wystartować w piastowaniu Urzędu Burmistrza Każdy z kandydatów dużo obiecuje a w dalszej perspektywie widać jak to wygląda stanowiska dla znajomków, przetargi ogłaszane pod swój elektorat, ładowanie kasę podatników w złe inwestycje niektóre nie potrzebne by były tak budowane jak „pałac oczyszczalni ścieków” czy nie warto było część kasy na ten budynek przeznaczyć na konkretną inwestycje Mam nadzieje że po tych wyborach wreszcie coś w naszej gminie się zmieni

  OdpowiedzUsuń
 55. Do gminnego wieruchy07 listopada, 2010 17:00

  Ty taki mądry jesteś że sam powinienes startować i urząd masz w kieszeni. A nie masz może na nazwisko Wrona? le on jest stary wyjadacz i wie jak Rudy ustawić.

  OdpowiedzUsuń
 56. Do mamlasa z godziny 11:59 Nie ja zaden pan Wrona jestem poprostu mieszkańcem od kilku dziesiecu lat jak ciebie na swiecie nie było więc mam więcej do powiedzienia na temat gminy nisz ty siuśu majtku tacy jak ty to dzieki może kolesiom istnieja albo chca zaistniec Jak chcesz oś powiedzieć o gminie i mproblemach naszej gminy trzeba się tu urodzić i żyć a potem coś pierniczyć Więc się zastanów co mówisz

  OdpowiedzUsuń
 57. popieram twoją wypowiedz wiarusie , najpierw trzeba przygotować drogi i mosty zeby wydobywać i wywyzić kryszywa , ktoś wziął za to pieniadze, kiedyś pan Wrona powiedział zę każdy burmistrz powinien po sobie zostawić pomnik , Emricha to powinni zamknąć za świetlice na terenie zalewowym,

  OdpowiedzUsuń
 58. Gerda dzięki za zrozumienie ale widzisz w naszej gminie nie to ważne że młodzież ucieka że brak pracy ,że drogi do bani że w siedliska hałas że młodzież nie ma co w kuźni robić tylko knajpy nic więcej żadnej perspektywy na przyszłość więc co pozostanie na przyszłość razem ze mną super skansen starszego pokolenia może na tym Starostwo zarobi Więc czekam co dalej z tą naszą gmina która ma tyle pięknych miejsc które też dało by się wykorzystać turystycznie albo w jakiś inny sposób bo na razie to tylko każdy się ciśnie do „koryta władz rządzących '' gdzie im ważna kasa a nie losy naszej gminy

  OdpowiedzUsuń
 59. No minuta odstępu w waszych wypocinach tragedia. Sam sobie pochwały piszesz. A to że się urodziłeś w Kuźni to czemu ma świadczyć. Szkoły też tylko w Kuźni na poziomie podstawówki. A może wyrwałeś się kiedyś do większego miasta , może byłeś i w stolicy wow bo z Twoich wypowiedzi wynika że poza Siedliska to nosa nie wystawiłeś :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 60. Hasła o korytach i pchaniu się do władzy bo tam są pieniądze to już historia dziadku. Jakie tam są pieniądze no chyba że jesteś bezrobotny no to fakt przeżyjesz. Dlaczego nie kandydujesz a wszystkich krytykujesz

  OdpowiedzUsuń
 61. jak ma powstac kanał to może bedziemy mieć małą Venezie , to przynajmniej z turystyki bedą pieniadze

  OdpowiedzUsuń
 62. Ten z 14:47 wiec że dlamnie nie jest wstydem że mieszkam tyle lat w kuźni lecz dzieki takim debilą napływowym jak ty co cisna się do koryta gmina stanie się skansenę Tacy jak ty koleś chcesz tylko zaistnieć jako kto jako nic nie warty czyli zero krytykować toś ty dobry i lizać twym kolesią du.. toś ty pierwaszy chodzic do opieki bo mi sie należy bys sie roboty uczciwej chwycił a nie podlizywał sie władzy może to też jesteś z tej samej paczki co inni władni i prawda cie boli a jeszcze jedno jak sie wstydzisz swej gminy to poproś jakiegoś przewodnika by cie zniej wyprowadził bo widać że nie ja nigdzie nie byłem tylko ty no wiesz kim sam jesteś

  OdpowiedzUsuń
 63. jak pan Macha wygra to bedzie jeszcze gorzej jak za pani Rity

  OdpowiedzUsuń
 64. Przeczytaj ośle co napisałeś. Jeszcze nie widziałem, aby ktoś w tak krótkim tekście zrobił tyle kardynalnych błędów ortograficznych. Potwierdza to że Twoja edukacja zakończyła się dość szybko. :laughing: "skansenę" ale się ubawiłem :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 65. niech sie Macha z Ceckiem określą czy chcą rządzić kuźnią czy w radzie powiatu,aby do koryta, a niewiadomo co obiecują

  OdpowiedzUsuń
 66. pan Kasprzyk i pan Małecki mieszkaja obok siebie a startują całkiem z innych okręgów wyborczych , pytanie czy jest to możliwe?

  OdpowiedzUsuń
 67. Ulica Kocura na której mieszkają podlega pod "Starą Kuźnię" także wydaje mi się że to Małecki nie popełnił błędu.

  OdpowiedzUsuń
 68. A Małecki gdzie się tam ustawia. Co kebab nie idzie?

  OdpowiedzUsuń
 69. A ten Czerwiński to da sobie wkońcu siana czy nie? :angry:

  OdpowiedzUsuń
 70. Arek K startuj sam jak masz potrzebe sobie dorobić a o innych finanse się nie martw bo ja Ci kolego do portfela nie zaglądam . Jeżeli chodzi o Kebab to nie narzekam i jak widać inwestuję w drugą część lokalu w której będzie kawiarnia. Także powinieneś się cieszyć że będzie nowy lokal . :smile:

  OdpowiedzUsuń
 71. Ja i moja rodzina będziemy glosować na p.Skórkę naprawdę fajny i uczciwy gość,na pewno nie na p.Filasa.

  OdpowiedzUsuń
 72. My na pewno też nie na p.F.Tylko kasa go interesuje i ciepłe posadki zero bezinteresowności a taki wg.nas powinien być rady

  OdpowiedzUsuń
 73. Panie M, bardzo fajnie że inwestuje Pan w naszej gminie i że stwarza Pan nowe miejsca pracy. Przekonał mnie Pan lecz nie mogę oddać na Pana głosu bo startuje Pan ze starej Kuźni. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 74. Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
 75. O co chodzi z tą kandydaturą młodej Koneckiej i młodego Urbanowicza? jakieś jaja,ukryta kamera czy co?

  OdpowiedzUsuń
 76. Też się zastanawiałem bo przecież niedawno startowała na przewodniczącego swojej klasy w szkole i chyba też bez powodzenia..

  OdpowiedzUsuń
 77. Konecki chce chyba dostać darmowe becikowe za nic nie robienie w radzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 78. Czerwiński Grzegorz - Bardzo dobry wybór! Energiczny i z pomysłami - trochę odświeży tą Radę i wszyscy z tego skorzystamy!

  OdpowiedzUsuń
 79. Obiektywny i Rozsądny10 listopada, 2010 17:36

  Ja stawiam na nowe twarze: OSIEDLE - Skórka Adam, Filas Jan, Kozina Bartosz, Struzik Jacek. STARA KUŹNIA - Czerwiński Grzegorz, Małecki Marcin. Nowi, rozsądni i inteligentni ludzie!

  OdpowiedzUsuń
 80. A ja na kobitki - Tokarska Grażyna i Mariolka Wajda oto moje typy:)

  OdpowiedzUsuń
 81. tak tak, Czerwiński już kiedyś był radnym. I co zapomnieliście? W duecie z pięknym Mariuszem B. Inteligencja chodząca. Boże chroń ....

  OdpowiedzUsuń
 82. Może mi ktoś powiedzieć kto to jest Jerzy Wasielewski bo resztę raczej kojarzę z widzenia?

  OdpowiedzUsuń
 83. Wasielewski ,były milicjant,policjant i komendant posterunku w Kuźni R.

  OdpowiedzUsuń
 84. AYALA dzięki wielkie już teraz wiem. No proszę myślę że ten człowiek ma już mój głos, dużo robił dla swojej placówki i ludzi więc dam mu szanse niech zrobi teraz coś dla społeczeństwa i miasta, dzięki jeszcze raz.

  OdpowiedzUsuń
 85. wasielewski-że ten człowiek ma jeszcze czelność startować w wyborach?! zgroza!Niech swoim wyborcom powie o swojej kryształowej przeszłości,w jakich okolicznościach i dlaczego został przeniesiony do Krzyżanowic a jeszcze lepiej w jakich okolicznościach uciekał na emeryturę i dlaczego ? Dużo można o nim opowiadać!..a może powie dlaczego nie mógł startować w poprzednich wyborach ? teraz już może bo czas leci i pewne rzeczy przemijają ale nie pamięć wyborców!!!

  OdpowiedzUsuń
 86. Po przeczytaniu tych komentarzy z przykrością muszę stwierdzić że jesteście ludzie strasznie zawistni. Szkoda że aż tyle ludzi mieszka w naszej gminie. Wasza zawiść jest tak duża że Wy każdą osobę która startuje potraficie tylko krytykować. Jeżeli jesteście tacy mądrzy to czemu sami nie starujecie? Jeżeli sami zrobicie to lepiej to proszę startujcie. Tylko powiem Wam jedno żeby startować to trzeba reprezentować sobą jakiś poziom którego z większości z Was go brakuje! Życzę powodzenia wszystkim osobą startującym!

  OdpowiedzUsuń
 87. Pani Rita S. już prawie była burmistrz często bywała na imprezach okolicznościowych wręczając kwiatki, spożywając kołocza a później maiła piękne zdjęcia w Nowinach R. Tak wiele zrobiła !!! A ten piękny i tak potrzebny chodnik przy przejeżdzie kolejowym brawo. Pytanie czyja ta działka ???

  OdpowiedzUsuń
 88. No dobra, Rita jest najlepsza.

  OdpowiedzUsuń
 89. Paweł Macha Nowy BURMISTRZ :smile:

  OdpowiedzUsuń
 90. Paweł Macha Nowy BURMISTRZ !!!13 listopada, 2010 03:09

  :smile:

  OdpowiedzUsuń
 91. Pawłowi Macha już dziękujemy. Sory!

  OdpowiedzUsuń
 92. Paweł Macha NOWY BURMISTRZ14 listopada, 2010 03:34

  A Panu Kazikowi proponuję zrobić sobie coś śmiesznego do jedzenia i dobranoc. :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 93. Dobrze, że wybory już niedługo. Czas zweryfikuje nasze stanowiska, a potem będzie leczyć rany. Tylko gmina będzie dalej musiała funkcjonować. Zapewniam was, że niezależnie kto będzie burmistrzem i jak będzie rada, na portalach dalej poleci totalna krytyka wszystkiego i każdego. Tak to już z nami jest.

  OdpowiedzUsuń
 94. głosujmy na Pawła!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 95. A ja Pawła lubię jako człowieka ( ale drażni mnie jego dziecinność ), więc nie zagłosuję na niego, bo chcę go uchronić przed hańbą. Czyli z braku laku zostaje Pani Rita. I nie popadajcie w histerię, ona nie jest najgorsza, mogliśmy trafić o wiele gorzej. Pa

  OdpowiedzUsuń
 96. "szlachetny" Ryszardzie, jak"lubisz" p.Pawła to nie"chroń"go od hańby.On sobie bez ciebie świetnie poradzi. Twoja rycerskość jest trochę bajkowa..nieprawdaż?

  OdpowiedzUsuń
 97. no prawda ci z sld to wcale nie powinni łba wychylać strzelecki wać pan ojciec rodzinny zastępczej ha ha i do tego z ,, bardzo piękną i uzdolnioną żonką ,,no jeśli tacy mają nas reprezentować to już czujmy się jak na tonącej łajbie :smile:

  OdpowiedzUsuń
 98. Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
 99. Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
 100. Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
 101. Toż to ja łopatologji nie kończyła ino studja wyszsze na uniwerku w Komprachcicach Wielkich. A meżowi zawsze radą dopomga kogo z urzedu wy****ć trza, uha ha :crying:

  OdpowiedzUsuń
 102. GŁOSUJMY NA PAWŁA MACHĘ !!! TO DOBRY WYBÓR !!! :smile: GŁOSUJMY NA RADNYCH KWW MACHA !!! :smile:

  OdpowiedzUsuń
 103. Wszyscy wojowali, odgrażali się, mądrowali, a wybory i tak wygrał kto? No tak Wrona. Gratulacje i pozdrowionka. Oj Kuźnia, czy wy kiedyś zmądrzejecie? W tym momencie mówię tez do siebie.

  OdpowiedzUsuń