22 listopada 2010

Debata SERAFIN vs CĘCEK w środę!

77 komentarzy:

 1. niech przyjdą tłumy posłuchać ten bełkot

  OdpowiedzUsuń
 2. niestety wygra Rita ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. wiec ludziska pozwolcie na to by rita znow działała dla Rud, a nie dla Kuźni! Jak wybieracie tak macie!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cytat z powyżej: "niespełna 40% mieszkańców poszło do lokali wyborczych co oznacza, że ponad połowa jest NIEZAINTERESOWANA tym kto bedzie rządził gminą (...)" to mówi o tym jakie jest podejście mieszkańców, nic dodać nic ująć!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Niezadowolona a co niby Rita dla tych Rud zrobiła co?

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dobrze, ze pieniadze ida na Rudy, w koncu tu jest centrum gminy [:

  OdpowiedzUsuń
 7. Przed Państwem cyrk "Kuźnia" a w roli głównej Wita Serafin i Ritold Cęcek!!! Zapraszamy ;) Co prawda fok nie będzie (czyt. radnych), ale za to będzie bydło :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ico Kuźnia nato wszystko??? Znów nie pujdziecie do wyborów???

  OdpowiedzUsuń
 9. pójdziecie się pisze przez ó zamknięte

  OdpowiedzUsuń
 10. Pójdziemy i zagłosujemy na jedyny słuszny wybór!!! Ale to również pokaże kolejna debata, na której po prostu p. Cęcek się skompromituje, wyższe wykształcenie a wysławia się jak 5-latek. I taki ma Was, Nas reprezentować???

  OdpowiedzUsuń
 11. do zwolenników WC23 listopada, 2010 03:55

  Mam do was dwa pytania: Przez ile lat Witold C. był burmistrzem i jakie są jego największe osiągnięcia (poza bezpłatną promocją naszej gminy w ogólnopolskich mediach)? Pytam serio, choć odpowiedzi na serio nie specjalnie się spodziewam... ale może mnie zaskoczycie

  OdpowiedzUsuń
 12. pewno z rud jestes, i czujesz sie zbulwersowany ze ktos tu prawde pisze

  OdpowiedzUsuń
 13. A Ty co pisownię tylko sprawdzasz?? Może jestem dyslektykiem :angry:

  OdpowiedzUsuń
 14. Po niedzielnych wyborach nastąpiła dość oryginalna sytuacja. Na osiedlu wybrano czterech radnych w tym ani jednego z komitetu Cęcka. Ten ostatni wygrał tam jednak w walce o fotel burmistrza. Ciekawe jak wyborcy wyobrażają sobie teraz ewentualne rządy Witolda Cęcka któremu do nowej, 15 osobowej rady udało się wprowadzić zaledwie 2 radnych w tym ani jednego z miasta??? Prócz nich i jednego radnego od Machy w radzie mamy obecnie 2 ludzi z platformy, 4 z Gminy w Dobrych Rękach i 6 z Razem. Platforma, Razem, Dobre Ręce stworzą naturalną większościową 12 osobową koalicję. Jak Cęcek chce przy tej ogromnej przewadze realizować swoje wizje? Gdyby wygrał wybory byłby tylko marionetką. Burmistrzem na przetrwanie do emerytury. Jeżeli wyborcy stworzyli radę miejską złożoną z ludzi sprzyjających i popierających Ritę Serafin to naturalnym jest w konsekwencji wybór Rity Serafin na burmistrza. W ten sposób przekaże się jej nie tylko władzę nad gminą ale również pełną odpowiedzialność za nią. W przeciwnym razie będą to cztery lata nieustannych potyczek. Cztery stracone lata. I to nie z winy radnych czy burmistrza a z winy wyborców. Wyborcy wiedzą bowiem doskonale kogo wybierają do rady i kogo na burmistrza. Jeżeli mówi się A, trzeba umieć powiedzieć B. Oczywiście mówimy o wyborcach świadomych i odpowiedzialnych za losy swojej małej ojczyzny.

  OdpowiedzUsuń
 15. do redakcji: jeżeli Państwo chcecie, aby was szanować to zmieńcie tytuł artykułu ,, ....vs .... ". Przecież nie zapowiadacie walki Gołoty z Adamkiem. szacunek do kandydatów i do nas tego wymaga. Chyba, że z góry zakładacie mordobicie. Ja taka postawą się brzydzę. Proszę aby używać innych polskich pięknych słów. I więcej rozwagi.

  OdpowiedzUsuń
 16. sebastian z osiedla23 listopada, 2010 14:54

  Bardzo ważną kwestię poruszył ,,kolega Franka". Mieszkańcy już wybrali radę miejską, jest taka jaka jest z naszej woli, podkreślam z naszej woli. Po dłuższym namyśle zmieniłem swój punkt widzenia. Będę głosował za osobą, która w nowej radzie może liczyć na mocne poparcie. Jak wynika z analiz, to Pani Rita uzyskała wsparcie ruchu Razem pana Wrony, PO, no i kilku swoich radnych. Wybór burmistrza staje się więc oczywisty. Do niedawna mój kandydat pan Cęcek musi uznać rację wyborców którzy byli przy urnach wyborczych. Panie Witoldzie, przykro mi, nie tym razem. Namawiam ludzi, którzy głosowali za tym panem aby zafundowali sobie podobną chwilę zadumy. Pozdrawiam Sebastian, lat. 25.

  OdpowiedzUsuń
 17. Kochani apeluję!!!Idźmy na tą "debatę"ale przygotowani i niebójmy się zadawać pytania,ale mądre nie takie w stylu emerytowanych nauczycieli o dupie maryny!!!I pamiątajcie żeby zapytać kto będzie v-ce bo to też będzie miało znaczenie czy pójdziemy do przou jak ślimaki,czy jak rakietaaaa.I pytajmy o planowane inwestyce tóre poprawią stan naszej wiochy.CDN.POZDRO.

  OdpowiedzUsuń
 18. lekarz lub farmaceuta23 listopada, 2010 15:15

  Męczy Cię obecna władza? Masz tego dość? Chciałbyś to zmienić? Nie czekaj! Weź RitaVon. RitaVon - oryginalny lek w kapsułkach dostępny w aptekach w całej gminie. RitaVon. I czujesz się lepiej! :D Przed użyciem nie konsultuj się z żadnym lekarzem, ani farmaceutą. Lek w połączeniu z Witoldminą C działa natychmiast :laughing: :laughing: :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 19. do zwolenników WC23 listopada, 2010 15:55

  Powtarzam pytania: Przez ile lat Witold C. był burmistrzem i jakie są jego największe osiągnięcia (poza bezpłatną promocją naszej gminy w ogólnopolskich mediach)? Oczywiście żadnej merytorycznej odpowiedzi, poza stwierdzeniem - na pewno jesteś z Rud, otóż nie -nie jestem.

  OdpowiedzUsuń
 20. No to my mu dziękujemy. Wiedersehen!

  OdpowiedzUsuń
 21. O, widzę że pod nickiem ,,lekarz lub farmaceuta" pojawił się kuźniański bajkopisarz i skazany niegdyś na wygnanie przyboczny trol księcia Witolda! Pisz, pisz dalej te swoje brednie. Na merytoryczną dyskusję ani ciebie ani całego obozu twojego pryncypała po prostu nie stać.

  OdpowiedzUsuń
 22. Na debatę to można iść, kiedy biorą w niej udział nowi kandydaci. Po co słuchać co mają do powiedzenia ludzie, którzy już mieli okazję rządzić gminą? Ich akurat możemy już oceniać po czynach, nie tylko po pustych słowach. Chciałbym żeby Serafin odeszła od lokalnej polityki, ale współczuję Cęckowi ewentualnego użerania się z radą, w której ma tylko 2 osoby, z czego jedna jest kompletnie bezużyteczna. Ciężki wybór.

  OdpowiedzUsuń
 23. do tomka: twoje współczucie jest funta kłaków warte. Pan C. tej nowej radzie nie dorasta nawet do pięt. Z tego składu kilku radnych doskonale pamięta jego dawniejsze wyczyny. To oni mu 10 lat temu podziękowali za spychanie gminy w błoto. Chce powtórki z historii?

  OdpowiedzUsuń
 24. A poza tym nie pcha się palców w kręcące tryba maszyny, bo można je stracić. Ja uważam, że pan C. nie wie co robi.

  OdpowiedzUsuń
 25. gupi jakiś cy cuś?23 listopada, 2010 18:19

  Proszę mi coś wytłumaczyć. W kółko słyszę o tym jak to rada pozbyła Cęcka za przekręty, ale o ile mi wiadomo nic bez akceptacji tejże rady wydarzyć się nie może. Rada przegłosowuje uchwały i jeśli jakaś decyzja burmistrza się nie spodoba to mogą ją zablokować... no chyba, że się nie znam. Więc o co kaman??? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 26. Widzisz, bo to było tak - czytam w ówczesnej TYcie. Raporty RIO i NIK-u dotyczyły wydatkowania pieniędzy które gmina otrzymała na usuwanie skutków powodzi z 1997 r. Wtedy rządziła rada miejska pod przewodnictwem pana Klona. Potem w grudniu 1998 r. wybrano nowa radę, która zmieniła się w znacznym składzie. Wtedy to do rady weszła tzw. drużyna Wrony. To oni stwierdzili, ze do gminy wpłynęły 2 protokoły NIK i RIO, ale ślad po nich zaginął. Potem okazało się, że były ukrywane. Pan C. nigdy ich nie okazał radzie, a miał taki obowiązek. Więc nowi radni załatwili je sobie chyba z RIO i z NIK--u, poczytali i je upublicznili. Tak sprawa wyglądała. I teraz czytam w TYCIE, że w raportach było bardzo dużo uwag i zarzutów niegospodarności i nieprawidłowości. A więc wyrzuciła go już inna rada a nie ta poprzednia. Zresztą poczytaj w starych gazetach na necie.

  OdpowiedzUsuń
 27. gupi jakiś cy cuś?23 listopada, 2010 18:57

  aaaaaa... dzięki za szybkie rozjaśnienie sytuacji :)

  OdpowiedzUsuń
 28. hahaha...dobrze wam tak! Teraz to nie wiecie na kogo głosować -jakie jest mniejsze zło Rita czy Witek haha....nie chcieliście głosować na Pawła Machę to teraz się męczcie.....pozdrawiam wyluzowanego juz Pawła!!! :crying: :tongue: :wink:

  OdpowiedzUsuń
 29. Ja na pewno nie pójdę na te wybory, bo nie ma mojego kandydata i nie mam zamiaru maczac w tym palców -katastrofa kto wybierał tych radnych i znów czteroletnia porażka . A mogło byc super

  OdpowiedzUsuń
 30. Wszyscy piszecie o Cęcku i niby jego przekrętach. A zostzł ukarany przez prpkuraturę? bo z tego co wiem to nie było żadnych dowodów. A te protokóły z NIKU czy RIO to może Wrona napisał bo mu Cęcek się nie podobał. A po drugie to czy Rita jest w pożądku zostawiając gminę z takim długiem? Nowa rada wielkie gówno zrobi bo będzie długi spłacać, Wrona od Rity wydoi resztkę do Rud a my Kużnianie będziemy jak wieśniaki bez inwestycji.

  OdpowiedzUsuń
 31. Mam wrażenie że mam do czynienia z jakąś sektą ,bo inaczej nie idzie tego nazwac .Wszyscy narzekali na tych radnych ludzie co wy robicie?KOZINA B CZERWINSKI to są społeczniki

  OdpowiedzUsuń
 32. Dług gminy można w prosty sposób załagodzić i wyjść na prostą. Wystarczy zainwestować jeszcze jedne pieniądze w podgrzewaną murawę na stadionie "Stali". Koszt takiej operacji wyniósłby przypuszczam 150 do 300 tys. Skoro można było brać kredyty na zbędną halę w Rudach to czemu nie na sztuczne boisko, które się będzie spłacać? W trakcie zimy okoliczne kluby a także te z Ekstraklasy przyjeżdżałyby do takiego ośrodka, a klub i miasto by się bogaciło. W Wodzisławiu przy ZST jest takie boisko za które w okresie zimowym trzeba zapłacić 200zł od drużyny. Czyli za mecz klub dostawałby 400 zł. Przyjmijmy że meczów takich byłoby 2,3 dziennie to jest zarobek rzędu 1200zł... w tygodniu jest to 8400zł w miesiącu ponad 30000zł, przyjmując że zima trwa przez 3 miesiące to mamy prawie 100000zł... czyli częściowo spłacona inwestycja... a w kolejnych latach pieniądze też by wpływały. I możnaby wtedy utrzymać nie tylko klub, ale i miasto... (np. łatać drogi)... Owszem utrzymanie boiska to też koszty, ale pieniędzy by na to nie zabrakło. Szkoda, że żaden burmistrz nie chce iść tą drogą... Lepiej wpier***ić pieniądze w jakąś halę, która nie przyniesie takich zysków jak boisko. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 33. Ty wiesz co to jest społecznik?

  OdpowiedzUsuń
 34. Hala w Rudach zbędna... Nie napiszę co myślę o takich piiiiiiii jak ty bo regulamin nie zezwala. Zamiast hali i świetlicy dla dzieci w Rudach żeby miały gdzie ćwiczyć, zjeść obiad bez niebezpiecznego przechodzenia dwa razy dziennie do stołówki nadleśnictwa przez drogę wojewódzką taki piiiiiii proponuje podgrzewać jeszcze murawę na boisku gdzie odbywa się kopanina na poziomie A klasy. I właśnie dlatego Kuźnia nie może się rządzić samodzielnie. Jeszcze fotele zróbcie podgrzewane, wieszak na kije bejsbolowe i proce koło każdego fotela zamontujcie by się miejscowe hultajstwo nie musiało wysilać rzucając własnymi "ręcami" puszkami z piwem po tej grzanej murawie. Różne brednie już tu czytałem. Tą po raz pierwszy.

  OdpowiedzUsuń
 35. niestety kuźnia jest już sprzedana...ale najpierw my wszyscy musimy spłacić kredyty Pani S. a potem (za 4 lata) to do Urzędu Miasta pojedziemy na ul.Rogera w Rudach gdzie zasiadać będzie Burmistrz Pan W. ...............tj Manfred W. sad

  OdpowiedzUsuń
 36. Jedzeniem obiadu przez dzieci chcesz spłacić kredyt? Ja tu mówię o długoterminowej inwestycji, która da pieniądze właśnie na takie jak hala w Rudach i jeszcze inne parki, stołówki itd... czytaj uważnie zamiast piiiikać sobie. Nie mówiłem tu o A klasowej drużynie tylko o boisku, które może być używane do treningów sparingów przez zespoły lokalne i krajowe. Był kiedyś taki czas, że do Kuźni przyjeżdżały ekipy Arki Gdynia, Podbeskidzia, Stali Stalowa Wola czy Polonii Warszawa... trenowali tu... bo jest tania baza hotelowa i można było potrenować... Myśl przyszłościowo, a nie żeby żyć z dnia na dzień i zadłużać się jeszcze bardziej...

  OdpowiedzUsuń
 37. Witam! Gratuluję Pani Ricie wygranej. Podsumowując pierwszą część wyborów, konkurencja nie przegrała, konkurencja poniosła klęskę. Ta kampania pokazała jakim utalentowanym organizatorem jest nasza Pani Burmistrz. W drugiej turze jedyne co pozostało, to postawić kropkę nad i. Można się tylko cieszyć, iż tak utalentowana osoba chce pracować dla naszej społeczności.:smile:

  OdpowiedzUsuń
 38. Mariolko, mało żeś tym komentarzem pani Ricie do dupska nie wlazłaś, tak pięknie liżesz :D

  OdpowiedzUsuń
 39. Zgadzam się! Serafin pokazała że wie jak rządzić. Nie bardzo wiem, co pokazało rządzenie W. Cęcka ...

  OdpowiedzUsuń
 40. wydaje mi się że komentarz bez wazeliny napisała Pani Mariola-a jak dobrze kojarzę jest radna o takim imieniu z listy Rity ....Mariolko ! 4 lata to długo-szanuj wazelinę!

  OdpowiedzUsuń
 41. Szanuj tą wazelinę, szanuj Mariolko, bo co będzie jak Ci jej zabraknie? Bo jak Ci zabraknie to się zatrzesz. A pamiętaj... kto smaruje ten jedzie :D

  OdpowiedzUsuń
 42. jak zabraknie to w aptece-bez recepty "VASELINUM ALBUM FPVI" dobre bo do dupy!

  OdpowiedzUsuń
 43. Mariolko-ja też mam talent-potrafię nabrać kredytów na kilka milionów za które płacić będą inni a ja w tym czasie pobierać będę jałmużnę ponad 8000zł........ale poświęcenie dla społeczności!!!!!! :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 44. podgrzewana murawa???? a myślałem że dopalacze są już niedostępne, a tu jednak coś ktoś bierze, bo jak można bredzić, że podgrzewana murawa na boisku może przynosić zyski, z których najpierw spłacimy inwestycję, potem naprawimy drogi, i jeszcze wybudujemy halę sportową - tylko co zrobimy z resztą pieniędzy jak już wszystko naprawimy i wybudujemy, napisz coś jeszcze bo fajnie to się czyta!

  OdpowiedzUsuń
 45. Nie mam nic więcej do powiedzenia... temat, który przyniósłby zyski już przedstawiłem. Widocznie wolicie 4 lata siedzieć i pierdzieć w stołki. A więc już nic nie mówię.

  OdpowiedzUsuń
 46. a tak z innej beczki to na kogo teraz zagłosujesz? Logicznie rzecz biorąc powinieneś na Ritę, bo Cęcek w swoim programie ma tak: "Jako sprawę pierwszorzędną, chcemy potraktować przygotowanie pozyskanie środków na dokończenie i wyposażenie nowej hali sportowej przy gimnazjum w Rudach"

  OdpowiedzUsuń
 47. Inżynier obserwator24 listopada, 2010 03:47

  Marynarz by Nam Kuźni nie utopił w długach...ale musztarda po obiedzie,głosowanie już było.Cierp ciało jak ci się Rity z Witkiem zachciało!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 48. Jak już ta hala jest budowana to niech skończą... szkoda tych 7 milionów... zmarnuje się jak turzańska świetlica... głosuję na Cęcka.

  OdpowiedzUsuń
 49. Ty się chłopie marnujesz, zamiast siedzieć i klikać na necie, wal do banku pokaż im ten biznes plan, kredyt masz pewny - zrób takie boisko i koś kasę. po co gmina ma zarabiać, sam się dorób. Najlepiej poszukaj se wspólnika, nie powinieneś mieć kłopotów, bo jak to się mówi "przedsiębiorczych" nie sieją - sami się rodzą, pozdrawiam i trzymaj się ciepło

  OdpowiedzUsuń
 50. niestety nie mogę, boisko jest miejskie, dlatego podrzucam pomysł. Z resztą z tego co pamiętam to Rita mówiła przy awansie do A klasy: "Miasto pomoże, miasto pomoże" yhy... takie wała...

  OdpowiedzUsuń
 51. wiesz ile rocznie dostajesz z budżetu miasta na piłkę nożną? Zdziwisz się ale to spora kwota, a ja za moje hobby muszę sam sobie płacić.

  OdpowiedzUsuń
 52. prawda jest taka, że kiedyś (w tym i za Cęcka) pieniądze na sport szły z budżetu komisji przeciwalkoholowej - tylko i wyłącznie - teraz zaś za tej niedobrej Rity macie dodatkowo pieniądze na sport kwalifikowany

  OdpowiedzUsuń
 53. A ja dzisiaj nad Kuźnią widziałem stado Wron-czarno to widzę!

  OdpowiedzUsuń
 54. ja umiem pływać!24 listopada, 2010 04:15

  Pawle-zabierz mnie w rejs na statek bo nie chcę tego widzieć co tu się będzie działo przez kolejne 4 lata Nieeeeeeeeeeeeeee

  OdpowiedzUsuń
 55. Jakie zielsko trzeba palić by wymyślać takie brednie? Twój biznes plan jest świetny! Gmina z pewnością wydzierżawi ci nieodpłatnie teren jeśli z zysku zobowiążesz się do utrzymania obiektu i drużyn. Niczego więcej nie musisz już ,,finansować". Gmina sama da sobie radę. Opieka Społeczna do której zwrócisz się o pomoc po upadku ,,przedsięwzięcia" ma siedzibę na tej samej ulicy co Urząd Miejski. Jezu! Po co ja w ogóle komentuję tego typu brednie? Chyba się człowiek starzeje...

  OdpowiedzUsuń
 56. Denerwuje was ten Wrona, co? Jak on to zrobił że znów wprowadził najwięcej swoich radnych? Witoldomina zdołała wprowadzić zaledwie dwójkę w tym radną z Siedlisk prawie za uszy (4 głosy różnicy). Już od czerwca obsmarowywano go w prasie a on znów wlazł do rady? Coś musiało pójść nie tak. Sprawdźcie raz jeszcze krok po kroku i spróbujcie za cztery lata. Teraz już pu...a zimna. A propos... Wrona jest siwa. Cóż więc za ptaki widział klijent o niezwykle wymyślnym nicku ";("? Być może gawrony. To one są czarne jak perspektywa rządów Witoldominy czy jak go tam nazywa jego nadworny wazeliniarz...

  OdpowiedzUsuń
 57. Niech dokończą tą halę, ale za tyle milionów? Ktoś tu nasze władze zrobił w balona. W Rudniku powstała nowoczesna hala za kilkaset tysięcy. I nawet jeśli oprócz obiektu czysto sportowego przy tej hali coś jeszcze tam budują, to nie wierzę żeby to było tyle warte. P.S. Komentarz Marioli pasuje do radnej Marioli jak ulał:)

  OdpowiedzUsuń
 58. Widzicie jak to jest - samo szczekanie i ujadanie nic nie daje. Trzeba jeszcze czegoś. To coś właśnie posiada p. Wrona. Wy hau, hau, a on zrobił swoje i to z jakim skutkiem. Wprowadził do rady 100% swoich kandydatów. I co dupek? Nie człowiek godny podziwu i zaufania. Tak tak, jako zatwardziały osiedlok wam to mówię. Dogadajmy się z p. Wroną, to będzie git. A tak inni to robią, a my ręce w nocniku. Panie Wrona wyrazy głębokiego szacunku ze środka osiedla. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Nie wiem, czy pan czyta info z portali. Ale ja za to stado baranów przepraszam.

  OdpowiedzUsuń
 59. Gdyby ten pan miał dosyć odwagi aby ponieść odpowiedzialność prawną i finansową za gminę kandydując na burmistrza ,wtedy przy poparciu ponad 50% można byłoby pogratulować.Tak jednak nie jest, ten pan z roku na rok ciuła coraz mniej głosów i to co robi to zwykłe cfaniactwo.

  OdpowiedzUsuń
 60. I ty myślisz, że ten gościu w takim przypadku by nie wygrał? Nie bądź naiwny. Kiedyś wyjaśnił dlaczego narazie nie chce kandydować. Powód jest prosty i oczywisty. Bo ma kapitalną pracę, znaczące w niej stanowisko no i pieniądze większe niż burmistrz. I co ty byś zmienił? I męczył się z takimi jak ty?

  OdpowiedzUsuń
 61. Budowa hali w Rudniku od wbicia pierwszego szpadla po przecięcie wstęgi kosztowała 3.895.316,10 zł. Nie siej więc fermentu. Za kilkaset tysięcy to możesz sobie wyremontować kuźniańską halę. To typowe dla komentatorów na tym forum - nie wie, nie sprawdzi a miele ozorem po to tylko by mu się żuchwa nie zastała.

  OdpowiedzUsuń
 62. Tolku najdroższy! Pisze się cwaniactwo a nie cfaniactwo. Nie jesteś Benedyktem XVI by pisać monosylabami.

  OdpowiedzUsuń
 63. "Cfaniak" przez "f" jest dla Ciebie Buri i tylko dla ciebie.Cwaniaki przez "w" by się po obrażali gdyby mieli być wymieniani razem z tym przez "f".Co do szans tego pana to wiem(aksjomat) że ich nie ma.Popatrz na wynik, osoba która ma poparcie Kościoła, jest ciągle w mediach od 12 lat ciuła głosy? Co Ty na to?Biedak ma na dodatek dobre samopoczucie i o czym to świadczy?

  OdpowiedzUsuń
 64. Wioski wyniosły by go na tron, gdyby tylko chciał. To pewnik.

  OdpowiedzUsuń
 65. Przed fotelem Burmistrza Pan Cęcek mieszkał w bloku przy ulicy Świerczewskiewgo i jak mi wiadomo nie posiadał żadnej działki budowlanej. Działki budowlane Pana Cęcka po usunięciu z fotela Burmistrza: 1. Działak Nr 264/1 - Kuźnia Raciborska 2. Działka Nr 264/2 - Kuźnia Raciborska 3. Działka Nr 265/21 - KUźnia Raciborska - Budynek Mieszkalny około 500m2 4. Działak Nr 265/33 - Kuźnia Raciborska 5. Działka Nr 266/102 - Kuźnia Raciborska 6. Działak Nr 311/21 - Kuźnia Raciborska Rita Serafin - przed i po kadencji 2006-2010 1. Działka Nr 510 - Kuźnia Raciborska - Budynek Mieszkalny około 180m2 I na koniec zapytanie do Pana Cęcka:

  OdpowiedzUsuń
 66. - W jaki sposób mając w tamtym czasie na utrzymaniu żonę, dwójkę dzieci oraz syna w Krakowie na którego płacił Pan alimenty zbudował Pan dom o powierzchni ponad 500m2 i kupił Pan 6 działek budowlanych? Jak Pan to zrobił? Myslę że nie jeden czytelnik portalu Tylkokuznia.info chętnie dowiedziałby się jakich zaklęć trzeba użyć by tego dokonać! Wiem także że nie korzystał Pan z kredytów na te inwestycje - więc jak! Jęśli średni dochód Pana Cęcka to 7 tys.zł to rocznie zarabiał około 80 tys. zł. Porównując to z dzisiejszymi cenami 1 działka to około 80 tys.zł. Dom o powierzchni około 500m2 to mocno zaniżając 400tys.zł. Więc Dom + 6 działek to około 880 tys.zł. Więc licząc wszystko do kupy Pan Cęcek musiałby całą swoją wypłatę odkładać przez 10 lat aby to wszystko zbudować i kupić. A co z opłatami za prąd, jedzeniem, ubraniem, szkołą dla dzieci i alimentami? A wiemy że w tamtym czasie kupował także samochody! Żaden Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska w całej historii nie wykorzystywał w ten żałosny sposób swojej pozycji do osiągnięcia korzyści majątkowych. Pan ma 1 i jedyne miejsce gdyż ani Pan Emrich, ani Pani Serafin w czasie swojej 8 letniej kadencji nie kupili żadnej działki budowlanej. Mamy teraz porównanie. Z tego wynika że Pan Panie Cęcek nie startuje aby poleprzyć stan Gminy ale swój własny i to bez opamiętania. Pozdrawiam ludzi myślących i umiejących liczyć.

  OdpowiedzUsuń
 67. do liczydła: dobrze liczysz, ale powiem ci jedno i tak mało wiesz? Jakbyś poznał więcej szczegółów, to by ci włosy dęba stanęły. Zapewniam, ale ja chcę żyć!!!!

  OdpowiedzUsuń
 68. Niech ktoś wydrukuje wyliczenia LICZYDŁA i przeczyta dzisiaj na debacie. Ciekawe co Pan Cęcek na to odpowie?

  OdpowiedzUsuń
 69. Do Tolka Nie mów z pełnymi ustami ponieważ z tego bełkotu nic a nic nie rozumiem. Zacznij przynajmniej używać znaków interpunkcyjnych.

  OdpowiedzUsuń
 70. Zrozumienie ,a więc zdolność do percepcji jest wskaźnikiem inteligencji;-)(można coś pojąć w lot lub nie) ,nie wszyscy jesteśmy doktorami filozofii ,nie martw się pewnie za to ładnie tańczysz?

  OdpowiedzUsuń
 71. Córka kościoła24 listopada, 2010 18:43

  No proszę jaki skuteczny! Nawet Jezus się umywa bo rozmnażał tylko chleb i ryby.

  OdpowiedzUsuń
 72. Nie rozśmieszaj mnie tolo. Do pięt mi nie dorastasz. Ale pisz jak lubisz. Mi tam wszystko jedno zgodnie z zasadą by nie wdawać się w dyskusje z ludźmi na twoim poziomie. Poziomie zero.

  OdpowiedzUsuń
 73. Teraz tak psioczycie, a kiedy dojdzie do debaty dzisiaj o 18:00 to będziecie siedzieć jak mruki i ważnych tematów nie poruszycie... tacy właśnie jesteście...

  OdpowiedzUsuń
 74. Nie bierz sobie tego do serca.To z czym się rodzimy nie bardzo od nas zależy.Bozia dała lub poskąpiła.Taka jest władza jakie społeczeństwo z której się wywodzi.Z historii jednak wynika że całkiem sporym królestwem rządził np. bękart a mi nie chce się wierzyć aby wszyscy byli tacy sami. :wink:

  OdpowiedzUsuń
 75. 4 miliony to też za dużo. Chyba, że tak jak napisałem: oprócz hali jest coś jeszcze. Poza tym budowa nie jest zakończona o ile mi wiadomo. Jeżeli się mylę w tym wszystkim to przepraszam. I nie zamierzałem tu oczerniać M.Wrony ani nikogo z Rud. To raczej wykonawca zawyżył koszty. Nadal uważam, że można to było zbudować za dużo mniejsze pieniądze. Może tak w ogóle ktoś mądry napisze co się składa na całość tej inwestycji? Piszecie o jakiejś stołówce. Co oprócz obiektu czysto sportowego weszło w ten projekt? Jestem po prostu ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 76. Tomek, weź zacznij myśleć. 4 miliony to kosztowała hala w Rudniku. Tak przecież napisałem. Ile w Rudach - szczerze powiem że nie wiem. Ty też nie wiesz a już twierdzisz że za dużo. Hala w Rudach ma posiadać zaplecze świetlicowe bo dzieci wciąż tam przybywa, zaplecze kuchenne i stołówkę szkolną. Dziś dzieci korzystają ze stołówki nadleśnictwa. I codziennie wędrują przez ruchliwą DW 919 na i z obiadu. Takie są potrzeby i taki obiekt powstaje. Tyle w tej materii.

  OdpowiedzUsuń
 77. Słuchajcie tyle tu piszecie a nic z tego nie rozumiecie! Kuźni potrzebny jest Burmistrz z jajami a nie baba co da sie wodzić Wronie, czy nie widzicie że w Rudach załatwił z nią wszystko, Rudy mają cała infrastrukturę nową kosztem Kuźni za pare lat jak już wszystko wybudują to Rudy się odłączą i zostaną osobna gminą a Wrona Wójtem, a teraz wszystkie gminne pieniadze Wrona bierze do Rud bo Pani Serafin skacze jak Wrona zagra bo ma w tym swój interes. A w Kuźni co zrobiła jakis parking jakiś chodnik - wstyd. KUŹNI POTRZEBNY JEST BURMISTRZ Z JAJAMI - CZYLI FACET !!!

  OdpowiedzUsuń