Regulamin


1. Uczestnik portalu publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników portalu TylkoKuźnia.info.

2. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na łamach portalu internetowego tylkokuznia.info treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.

3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników portalu tylkokuznia.info treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

4. Jako wydawcy portalu TylkoKuźnia.info nie przekazujemy, nie sprzedajemy i nie użyczamy zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika.

5. Redakcja portalu TylkoKuźnia.info zastrzega sobie prawo do usuwania treści komentarzy bez podawania przyczyn takiego działania.

Które komentarze będą usuwane?

Nie należy umieszczać komentarzy, które:
a) zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z 7 października 1999 r.);
b) obrażają osoby publiczne (art. 23 Kodeksu Cywilnego);
c) obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie (art. 23 Kodeksu Cywilnego oraz art. 194-196 Kodeksu Karnego);
d) zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu Cywilnego);
e) przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z 4 lutego 1994 r.)

Ponadto nie zamieszczamy komentarzy, które:
- są reklamami;
- są spamem;
- nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem;
- zawierają uwagi skierowane do redakcji portalu TylkoKuźnia.info. W celu skontaktowania się z redakcją serwisu należy posługiwać się adresem poczty elektronicznej - redakcja@tylkokuznia.info.

6. Korzystanie z portalu oznacza akceptację powyższego Regulaminu oraz zasad przetwarzania danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

7. Redakcja zastrzega sobie prawo do adjustacji i skracania nadesłanych materiałów.