01 czerwca 2023

Klucze przekazane. TMZR i PZERiI otrzymały nowe lokale

W piątek, 26 maja w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej podpisano umowy i przekazano klucze do wyremontowanych pomieszczeń na ulicy Jagodowej 15. W pierwszej kolejności dostęp do nowych lokali uzyskały TMZR oraz PZERiI.


W wyremontowanej części budynku swoje nowe siedziby znajdą organizacje pozarządowe działające na terenie Gminy Kuźnia Raciborska. Umowę w imieniu Towarzystwa Miłośników Ziemi Raciborskiej Koło Kuźnia Raciborska podpisała przewodnicząca Rita Serafin, zaś w imieniu PZERiI panie: Irmgarda Brzoska i Anna Szempińska.


- Obie organizacje mogą teraz rozpocząć urządzanie swoich nowych siedzib. O przekazaniu kluczy do wyremontowanych pomieszczeń dla kolejnych organizacji poinformujemy niebawem - czytamy na stronie kuźniańskiego magistratu.

Przypomnijmy, że obie organizacje dotychczas zajmowały pomieszczenia w budynku będącym siedzibą MOPS - przy ul. Powstańców 15. W związku z zamiarem przeznaczenia obiektu pod mieszkania, wszystkie organizacje pozarządowe zostały przeniesione do wyremontowanego budynku przy ul. Jagodowej 15.

oprac. BK; fot. UM Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz