28 stycznia 2022

"Przejrzyj na oczy". 30. Finał WOŚP już w tę niedzielę

30 stycznia odbędzie się jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab - podobnie jak w poprzednich latach - został uformowany w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Wolontariuszy będzie można spotkać na terenie gmin Kuźnia Raciborska i Nędza.


Finałowi miały towarzyszyć dodatkowe atrakcje: na Placu Zwycięstwa miała być prezentacja sprzętu strażackiego, występy artystyczne, morsowanie czy orkiestrowa kolejka. Niestety, z powodu narastających zarażeń koronawirusem z imprezy towarzyszącej trzeba było zrezygnować, ograniczając się tylko do licytacji przedmiotów, która odbędzie się w holu MOKSiR. 

W mailu nadesłanym do redakcji przez szefa sztabu Ireneusza Wojcieskiego czytamy: - Z przykrością informuję, że z powodu wzrostu zakażeń COVID-19 musieliśmy zmienić plany dotyczące organizacji 30. Finału WOŚP. 30 stycznia od rana pojawią się na ulicach wolontariusze z puszkami. Gadżety WOŚP oraz przedmioty przekazane na aukcję będzie można nabyć w holu MOKSiR w godzinach od 15:00 do 19:00. Przeprowadzenie aukcji planujemy od godz. 16:00 do 17:00. Co wystawimy? Część naszej oferty można zobaczyć na zdjęciach w >>>GALERII<<<

Środki zebrane podczas 30. Finału WOŚP zostaną przeznaczone na zakup sprzętu zapewniającego najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

BK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz