28 stycznia 2022

Trwa konkurs na hasło tegorocznego "Pływadła"

"Pływadło" czyli spływ Odrą od Raciborza do Kędzierzyna z przystankiem w Turzu już na stałe wpisało się w kalendarz gminnych imprez. Wydarzenie zaplanowane jest również i na ten rok, a hasłem przewodnim będzie promocja czytania książek.


- Dekoracje pływadeł mogą więc wyglądać tak jak ulubiona książka, przygoda z tej książki czy nawet bajka. Daje to ogromne możliwości wystroju, a ja liczę na to, że będzie jeszcze bardziej kolorowo i wesoło na Odrze - pisze na swoim profilu na Facebooku Bronisław Piróg.

Pomysłodawca imprezy zaznacza również, że ma już zapisane kilka propozycji, wśród których są: "Spływamy i czytamy", "Czytaj książki czytaj i po Odrze spływaj", "Dla książki najlepszy czas, kiedy Odra niesie nas", "Odra z tego słynie, że się tu czyta płynnie", "Po polsku, czesku czy niemiecku czytaj codziennie swemu dziecku". B. Piróg liczy, że powyższe natchną uczestników spływu do ułożenia jeszcze innych haseł. Propozycje można wysyłać telefonicznie (+48 510 265 174) lub mailowo (bronislaw58.pirog@gmail.com).

BK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz