17 czerwca 2014

"Zielona Noc" straszaków z Przedszkola nr 1 [FOTO]

Pożegnanie 6-latków w Przedszkolu nr 1 w Kuźni Raciborskiej to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek.

Kończy się bowiem 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stają się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań.

Aby jak najpełniej, jak najmilej wspominały dzieci ostatni dzień w przedszkolu zorganizowano dla nich "Zieloną Noc". Po występach artystycznych i słodkim poczęstunku dzieci pożegnały się z rodzicami i wyruszyły na wieczorny spacer głośnym, kolorowym korowodem ulicami naszego miasta. Po powrocie do przedszkola, dzieci zjadły pyszną kolację na świeżym powietrzu, a później pełne energii bawiły się podczas "Piżama Party" przy dźwiękach muzyki dyskotekowej.

W tym niezwykłym dniu nie zabrakło również dreszczyku emocji. Kulminacyjnym punktem programu było pojawienie niezwykłych gości. Zjawił się Dobry Duszek i jakże przyjazne dzieciom, aczkolwiek trochę straszne Baby Jagi. Pomimo usilnych starań, dzieci i tak rozpoznały w gościach swoje panie. Późnym wieczorem na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka: nocne kino! Na wielkim ekranie obejrzały "Przygody Tarzana".

Rano, tuż po śniadaniu, pełni wrażeń i radości z niecierpliwością oczekiwały na powrót rodziców, by opowiedzieć im o niezwykłej nocy.


/Materiał nadesłany/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz