07 listopada 2012

Siatkarze zagrali w Suszcu

Przed kilkoma dniami kuźniańska drużyna piłki siatkowej rozegrała mecz z ekipą Edytora Suszec. Zobacz fragmenty meczu zarejestrowane przez jednego z kibiców.
Na swoim facebook'owym fanpage'u zawodnicy tak opisują swój mecz: "W ostatnim meczu Od początku prowadziliśmy, punkty zdobywaliśmy dzięki dobrej zagrywce oraz dobrym blokiem, jednak pod koniec seta gospodarze się obudzili i dzięki swojej celnej zagrywce wygrali seta.

 

Kolejny set ciągle prowadziliśmy przewagą 4-5 punktów; przy stanie 22-18 znów przestaliśmy grać i Suszec prowadził 24:22 jednak po mocnych i celnych zagrywkach zdołaliśmy odrobić straty i wygraliśmy drugiego seta.

Kolejne 2 sety gospodarze zagrali bardzo dobrze, zaczęli grać swoje i zwyciężyli mecz, a my znów stanęliśmy w miejscu. Gratulujemy zwycięstwa drużynie Edytora. Rezultat setów: 25:22; 24:26; 25:21; 25:16".

6 komentarzy:

 1. Chłopaki nie przejmujcie się porażkami i do boju. Na pewno się zgracie za nie długo bo widzę że tego Wam brakuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dajcie spokój i nie ośmieszajcie dobre imię Kuźni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiem, że najłatwiej siedziec przed telewizorem i popijać browara. jednak są ;udzie, którzy chcą czegoś wiecej i robią coś w tym kierunku. zamiast krytykować radzę ruszyć swoje jak mniemam stare, zastygłe d..psko i samemu się sprawdzić w tym, co krytykujesz, a ponadto podziękować chłopakom, że dostarczają nam jakiejkolwiek rozrywki. Panowie! olejcie tego typu komentarze i pokażcie wszystkim tetrykom podobnym do tych z mapettów, że możecie wygrać ;) trzymam za Was kciuki!

   Usuń
 3. anonimowy ma racje , ta drużyna jest żałosna ! a jaranie się porażkami to już kompletny upadek.

  OdpowiedzUsuń
 4. piszcie i myślcie sobie o nas co chcecie ale póki są chętni i lubiący siatkówkę to będziemy grać czy sie to wam podoba czy nie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie zdaje sobie sprawy jak ograniczonym człowiekiem trzeba być, nie widząc pozytywów w tym co robią kuźniańscy siatkarze. Zastanówcie się czy zawsze wygrana się liczy. Dla niektórych wygraną jest sam postęp.

  OdpowiedzUsuń