07 listopada 2012

Siatkarze zagrali w Suszcu

Przed kilkoma dniami kuźniańska drużyna piłki siatkowej rozegrała mecz z ekipą Edytora Suszec. Zobacz fragmenty meczu zarejestrowane przez jednego z kibiców.

Na swoim facebook'owym fanpage'u zawodnicy tak opisują swój mecz: "W ostatnim meczu Od początku prowadziliśmy, punkty zdobywaliśmy dzięki dobrej zagrywce oraz dobrym blokiem, jednak pod koniec seta gospodarze się obudzili i dzięki swojej celnej zagrywce wygrali seta.

Kolejny set ciągle prowadziliśmy przewagą 4-5 punktów; przy stanie 22-18 znów przestaliśmy grać i Suszec prowadził 24:22 jednak po mocnych i celnych zagrywkach zdołaliśmy odrobić straty i wygraliśmy drugiego seta.

Kolejne 2 sety gospodarze zagrali bardzo dobrze, zaczęli grać swoje i zwyciężyli mecz, a my znów stanęliśmy w miejscu. Gratulujemy zwycięstwa drużynie Edytora. Rezultat setów: 25:22; 24:26; 25:21; 25:16".