24 września 2012

Grupy młodzieżowe ze zmiennym szczęściem

Seniorzy swój mecz w klasie okręgowej wygrali. Z grupami młodzieżowymi w ostatnim tygodniu bywało różnie.

Wyniki:

Juniorzy młodsi przegrali wyjazdowy mecz z Przyszłością Rogów 0:1. Kuźnia spadła na czwarte miejsce w tabeli (15 pkt, 49-11);
Trampkarze starsi wygrali mecz przed czasem. Prowadzili w meczu ze Spartą Babice już 14:0, po czym mecz został przerwany jeszcze przed przerwą z powodu zdekompletowania drużyny z Babic. Kuźnia zajmuje czwarte miejsce w tabeli (6 pkt, 37-4);
Trampkarze młodsi przegrali mecz rozegrany u siebie z Nędzą 3:4. Kuźnia zajmuje drugie miejsce (9 pkt, 23-6).

________________________________________________

Najbliższe mecze:

SENIORZY: Kuźnia Raciborska – Czyżowice (sb 16:00)

JUNIORZY MŁODSI: Kuźnia Raciborska – Bieńkowice (śr 16:30) i Chałupki – Kuźnia Raciborska (nd 11:00)

TRAMPKARZE STARSI: Kuźnia Raciborska – Kobyla (sb 11:00)

TRAMPKARZE MŁODSI: Lyski – Kuźnia Raciborska (wt 17:00) i Rudy – Kuźnia Raciborska (pt 17:00).

Stal Kuźnia Raciborska zaprasza na mecze!