24 września 2012

Kuźnia wygrała drugi mecz w "okręgówce"

Udało się wygrać piłkarzom Stali Kuźnia Raciborska wyjazdowy mecz z Płomieniem Połomia. Bohaterem zespołu Kuźni był Damian Kilian, który zdobył dwa gole.

Zwycięstwo Kuźni sprawiło, że ta opuściła ostatnie miejsce w tabeli klasy okręgowej. Stal znajduje się na miejscu 14. i ma zgromadzone siedem punktów (bilans bramek 5-23). Był to drugi mecz, w którym ekipa kuźniańska nie dała sobie strzelić gola.Skład Kuźni:
Jacek Herok, Dawid Prekaniak, Kamil Kazimierz, Wojciech Kilian, Marek Holona, Zdzisław Marszolik, Kamil Pierchała, Łukasz Żak, Sebastian Dziadura, Damian Kilian, Patryk Todoruk. Z rezerwy wchodzili: Łukasz Sobalak za Żaka, Dawid Miś za Kazimierza i Marcin Hómin za Todoruka.

5 komentarzy:

 1. Moim zdaniem słowo "udało się" nie pasuje do relacji z tego meczu.Kuźnia była poprostu lepsza i wygrała zasłużenie.Połomia powinna być zadowolona że skończyło się na dwóch bramkach.Przy lepszej skuteczności powinno być więcej bramek.Byłem,widziałem i mam nadzieję że to było przysłowiowe odbicie się od dołu i teraz będzie tylko lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje panie Kilian jest pan bohaterem ale jak na bohatera przystało niech pan nie niszczy ławek na osiedlu :crying:

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeci mecz bez straconego gola !

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziwne że jak przegrywają to na relacje trzeba czekać tydzień! Porażki nie opisujecie czy co,a jak wygrają to od zaraz wszystko jest! Żenujące!

  OdpowiedzUsuń