04 lipca 2024

Co powinno się zmienić lub pojawić w Kuźni Raciborskiej? Radny Kacper Cichocki czeka na pomysły mieszkańców

Z takim pytaniem za pośrednictwem mediów społecznościowych zwrócił się do mieszkańców naszego miasta nowo wybrany, a zarazem najmłodszy radny Rady Miejskiej w Kuźni Raciborskiej Kacper Cichocki. Treść jego wpisu zamieszczamy poniżej:


"Drodzy Mieszkańcy Kuźni Raciborskiej!

Chcielibyśmy, aby nasze miasto było miejscem, w którym żyje się jeszcze lepiej! Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Co Waszym zdaniem powinno się zmienić lub pojawić w Kuźni Raciborskiej?

Podzielcie się swoimi pomysłami i sugestiami! Może brakuje Wam imprez kulturalnych, nowych ścieżek rowerowych, dodatkowych miejsc parkingowych, czy może macie inne pomysły na poprawę naszej przestrzeni?

Czekam na Wasze komentarze i propozycje. Razem możemy sprawić, że nasze miasto stanie się jeszcze lepsze!

Dziękuję za Wasze zaangażowanie!".

Przyłączamy się zatem do apelu rajcy. Swoje sugestie można kierować bezpośrednio do Kacpra Cichockiego, wysyłać na adres redakcja@tylkokuznia.info lub wpisywać pod postem na Facebooku. Propozycje, które wypłyną na naszą skrzynkę mailową, przekażemy radnemu.

Redakcja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz