01 lipca 2024

Bartłomiej Adamski nowym sekretarzem Urzędu Miejskiego

Kuźniański magistrat poinformował na swojej stronie internetowej o wynikach naboru na stanowisko Sekretarza Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej. Z zamieszczonej informacji wynika, że funkcję tę pełnić będzie, zamieszkały w Raciborzu, Bartłomiej Adamski.


W opublikowanej wiadomości czytamy: "Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej, ul. Słowackiego 4, 47-420 Kuźnia Raciborska, do zatrudnienia na stanowisko Sekretarz Miasta Kuźnia Raciborska wybrany został Pan Bartłomiej Jerzy Adamski - miejsce zamieszkania Racibórz".

Poniżej znalazło się uzasadnienie wyboru: - Pan Bartłomiej Adamski wykazał się fachową wiedzą, wymaganym doświadczeniem. Przedstawiona kandydatura spełnia wymagania podane w ogłoszeniu, w zakresie niezbędnym oraz dodatkowym co zostało potwierdzone przedstawionymi dokumentami oraz zweryfikowane w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej - czytamy na stronach kuźniańskiego ratusza.

To kolejna osoba, która w krótkim czasie obejmuje jedno z najważniejszych stanowisk urzędu. Przypomnijmy, że po odejściu w grudniu 2022 r. z magistratu Dominika Klimanka, sekretarzem w styczniu 2023 r. została Roksana Pytlik, która funkcję te sprawowała do 7 maja br., kiedy to nowo wybrany burmistrz Wojciech Gdesz powołał ją na stanowisko swojego zastępcy. Wobec takiego rozwoju wypadków, konieczne okazało się przeprowadzenie nowego naboru na sekretarza urzędu.

oprac. BK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz