08 grudnia 2010

Składy Komisji Rady Miejskiej

Komisja Rewizyjna

Grażyna Tokarska (przewodnicząca)
Ernest Drazik
Marcelina Waśniowska

Komisja Oświaty, Zdrowia, Kultury i Pomocy Społecznej

Bernard Kowol (przewodniczący)
Aleksandra Bartoń
Sabina Chroboczek-Wierzchowska
Radosław Kasprzyk
Mariola Wajda

Komisja Budżetu i Finansów

Marcelina Waśniowska (przewodnicząca)
Sabina Chroboczek-Wierzchowska
Ernest Drazik
Radosław Kasprzyk
Grażyna Tokarska

Komisja Rolnictwa i Gospodarowania Zasobami Komunalnymi Gminy

Sylwester Larysz (przewodniczący)
Aleksandra Bartoń
Gerard Hanusek
Mariola Wajda

Komisja Przestrzegania Prawa i Ochrony Środowiska

Ernest Drazik (przewodniczący)
Aleksandra Bartoń
Tadeusz Koral
Adam Skórka
Roman Wilk

Komisja Promocji, Rozwoju Gminy, Sportu i Rekreacji

Adrian Lepiarczyk (przewodniczący)
Gerard Hanusek
Tadeusz Koral
Bernard Kowol
Adam Skórka
Roman Wilk

34 komentarze:

 1. Jest dla mnie niezrozumiałe zasiadanie jednocześnie w komisji rewizyjnej oraz przewodniczenie komisji finansów przez p Marcelinę ,czyli sama siebie kontroluje ,coś tu nie pasuje p Przewodniczący istnieje,zaczyna wkraczac zachłannosc .

  OdpowiedzUsuń
 2. haha! śmiech na sali! Bartońka w komisji oświaty i przestrzegania prawa! :laughing: a cóż ona wie o tychże aspektach? :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 3. Strażak z Siedlisk08 grudnia, 2010 17:15

  Małżeństwo p B ,bardzo dokładnie zna prawo ,inaczej nie sprzedawałoby telefonów komórkowych z rachunkami za swoje rozmowy ,wypłacałoby wszystkie należności za udział w akcjach ,i nie usunęłoby mnie ze swoich szeregów

  OdpowiedzUsuń
 4. no tak, jak się chce omijać prawo i mataczyć, to trzeba je znać :p w tym się zgodzę :D strażak, a jak dobrze gada :laughing: a co do usunięcia, to widocznie musiałeś być za mądry i połapać się w ich przekrętach :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Tokarska, Wajda i Bartoń - najbardziej aktywne i twórcze radne ostatniej kadencji - za zasługi każda z nich zasiądzie s 2 (jedna nawet w 3) komisjach! Brawo:)

  OdpowiedzUsuń
 6. jako doświadczone radne mają prawo tam być! :D z doświadczenia wiedzą wiele rzeczy, których nie wiedzą nowi, jak np, że trzeba się pchać do tylu komisji do ilu się da, bo mają zapewniony zarobek na 4 lata bez kiwnięcia palcem :) ech ci nasi społecznicy :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie każdemu społecznikowi na imię Burek :)

  OdpowiedzUsuń
 8. społeczników to można na palcach policzyć, a reszta to pijawki, które okradają gminę (bo jeśli dostają kasę za robienie czegoś, a nie robią nic, to te pieniądze gminie zwyczajnie kradną). znalazł się taki, który oponował za zmniejszeniem pensji radnych, to wyszło jak bardzo oni są tam dla dobra sprawy, a jak bardzo dla kasy.

  OdpowiedzUsuń
 9. po co pracować i tak zapłacą08 grudnia, 2010 19:59

  Czy społecznik jest burkiem czy nie niech odpowiednie służby zajmą się tym co maja do wykonania bo zarazie wydaje sie państwowe pieniądze na nierobów szczególnie widać to w naszej gminie Po prostu nic nie robią zwały śniegu jak zalegają chodniki tak zalegają ,zwisy śniegu na dachach straszą przechodniów A nasza kasa świeci pustkami no bo ktoś tym nie robom co maja dbać o porządek płaci

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja słyszałam08 grudnia, 2010 20:33

  A ja słyszałam że radnego Korala chcieli zrobić szefem komisji przestrzegania prawa ale on nie chciał. Podobno twierdził że jest na to za słaby i oddał pałeczkę Drazikowi.

  OdpowiedzUsuń
 11. Do Strażaka z Siedlisk08 grudnia, 2010 20:37

  Co to za historia z telefonami? Wiem że B. to numery nie z tej ziemi, ale o telefonach jeszcze nie słyszałem...

  OdpowiedzUsuń
 12. Znów Lepiarczyk - chłopiec nie mający pojęcia o sporcie.............

  OdpowiedzUsuń
 13. Panie Kibic zapraszam na komisję to posłuchamy co ma Pan do powiedzenia o sporcie. Serdecznie zapraszam. :smile:

  OdpowiedzUsuń
 14. Lepik nie irytuj się i nie zapraszaj na chybił trafił. A jak to będzie kibic z Kuźni? To co? Następna komisja będzie Twoim zdaniem na dworze obradować? Ty będziesz te krzesełka sklejać?

  OdpowiedzUsuń
 15. Komisje też niektórym nie pasują. Może wreszcie Komorowski załatwi zniesienie tych wiz. I ci ciągle niezadowoleni będą mogli wyjechać bardzo daleko. Ja osobiście wolałbym ich wysłać w kosmos, poco w stanach mają psuć atmosferę.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ale ogólnie dzisiaj nudy. Przydałyby się jakieś nowe drażliwe tematy. Chyba idą święta.Jak odkryjesz w szafie swojej żony jakiegoś mikołaja to się nie denerwuj, on też czekał na to cały rok. :tongue: :tongue: :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 17. Drogi Ardianku! Znawcą sporu nie jestem więc do rady się nie cisnę, tym bardziej na przewodniczącego... Na komisję też się nie wybieram:) Jestem tylko kibicem sportu wszelakiego i to mi wystarcza by mieć wiedzę i pojęcie o WIELE większe od Ciebie :smile: A wiem to stąd, że znam Cię chłopcze od lat i można powiedzieć, że jestem Twoim dalekim sąsiadem

  OdpowiedzUsuń
 18. Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
 19. Kibicu do rady nie startowałeś. Ale krytykować umiesz. Do rady nie startujesz. Widocznie za mało trenujesz. Albo twoja ekipa była nieodpowiednia. Kup sobie bilet do Wiednia. Tam sobie potrenujesz, Potem coś w Rudach upolujesz. Będziesz się robił wielki, Tak aż ci spadną szelki. W następnych wyborach wystartujesz, Ciśnienie na twarzy skumulujesz. Ludzie cię nie wybiorą, Nie będą twoją podporą. Ty ich podporą nie będziesz, Jednego punktu nie zdobędziesz. Ośmieszysz się przed Rudami. Będą inni sypać kawałami. Jaki to byłeś wielki, I jak ci spadły szelki. Pójdziesz sobie na piwo, I to będzie twoje żniwo. Ktoś tam z tobą wypije, Potem glacę ci obije. I po co ci to, Styrany incognito.

  OdpowiedzUsuń
 20. Lelek? Co się z tobą stało że wierszem piszesz ? hehe :smile:

  OdpowiedzUsuń
 21. Przynajmniej jedna osoba przeczytała dzięki WD40

  OdpowiedzUsuń
 22. aaa...... musimy poczekać na mocniejszy temat żeby ostrzej podyskutować ale chyba masz rację ,zbliżają się święta i chyba na ten czas trochę grzeczniejemy ..i dobrze! :wink:

  OdpowiedzUsuń
 23. napisz coś jeszcze rymem :) Można by zrobić jakąś nutę hip hopową o Kuźni :D

  OdpowiedzUsuń
 24. W tych Rudach nie mają co robić... tylko głosują w tej głupiej sondzie... jak Ci się nudzi to za łopatę i odgarniaj śnieg bo Ci wioske zasypie i nie będziesz miał ani domu, ani hali ^^

  OdpowiedzUsuń
 25. do Kolesia: spoko, hala będzie bo my mamy p. Wronę. A śnieg wywiało.

  OdpowiedzUsuń
 26. do elwis:Ten Wrona to ten ,co się bał przyjechać do Kuźni w czasie wyborów?

  OdpowiedzUsuń
 27. Nie Magda Wrona miał odśnieżać :laughing: :laughing: :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 28. a jest to ten,który zabrał prawie wszystkie worki w trakcie powodzi?

  OdpowiedzUsuń
 29. Nie to ten co je napełniał głupotą ludzką i liczył na to że popłyną do morza. :laughing: :laughing: :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 30. do Lelka: juz kiedyś ci pisałem, że powinieneś się pisać przez ,,u". Do Magdy: tak to ten, który jako jedyny samorządowiec przywoził na twój plac worki i piasek. Podczas gdy ty leżałaś w wyrze.

  OdpowiedzUsuń
 31. Do Magdy; też bym do choł .... nie jeżdźił. Tym bardziej jak wiedział, że zwycięstwo ma w kieszeni. A wy pukajcie ze wsciekłości.

  OdpowiedzUsuń
 32. Do tristan: piszesz do magdy,a uogólniasz do wszystkich mieszkańców Kużni,a tu też są wyborcy obecnych władz,chyba że do magdy piszesz przez "wy".

  OdpowiedzUsuń
 33. Wiecie co?A mnie już wszystko jedno,było gó...o,jest gó..o i będzie gó..o przez najbliższe cztery lata.Zmarnowała się szansa na coś innego,na jakieś zmiany...A tak stagnacja.Marność.. :sad:

  OdpowiedzUsuń
 34. Komisja Promocji, Rozwoju Gminy, Sportu i Rekreacji..Mam pomysł!Może by tak zorganizować naszym dzieciakom w Kuźni mroźne popołudnia?Zbudujmy lodowisko!Jest miejsce czy to na Placu Zwycięstwa czy na starym boisku w Szkole Podstawowej czy Gimnazjum...Wystarczą worki z piaskiem(takie jak na powodzi były wykorzystywane by woda nie dostała się do naszych domostw),folia ogrodnicza i nasza straż pożarna by wylała 5 cm warstwę wody...temperaturkę poniżej zera mamy.Czasem można zrobić coś niewielkim kosztem tylko trzeba mieć pomysł i dobre chęci.

  OdpowiedzUsuń