01 lipca 2024

Magiczny Cyrk Lewandowski wystąpi w Kuźni Raciborskiej. Mamy wejściówki dla Czytelników

Już w przyszłą niedzielę, 7 lipca na polanie pomiędzy ulicami Piaskową i Bema w Kuźni Raciborskiej wystąpi Cyrk Lewandowski. Początek familijnego show o godz. 16:00. Z tej okazji mamy dla naszych Czytelników 10 pojedynczych wejściówek. Szczegóły poniżej:


Magiczny Cyrk Lewandowski zaprasza na familijne show magiczno-akrobatyczne dla całej rodziny! Tegoroczne widowisko to gratka dla fanów akrobatyki, ponieważ zobaczycie ewolucje na: zakręconej spirali, trapezie, szarfach oraz kole! Pojawi się multum magicznych numerów dla dzieci, młodzieży i dorosłych w wykonaniu Finalisty programu "Mam Talent!". Swoim oryginalnym humorem oraz zdolnościami bawić będzie Klaun Pitter - absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku! W programie zobaczycie także akrobatkę znaną z TIKTOKA @lenacircusart, która zaprezentuje swój popisowy numer - jedyny w Polsce - jakim jest kręcenie hula hopami w powietrzu! Artystka jest uczestniczką tegorocznej edycji programu "Mam Talent!". Na najmłodszych czeka spotkanie z bajkowymi postaciami! Cyrk jest bez udziału zwierząt.

CYRK LEWANDOWSKI
Kuźnia Raciborska
ulica Piaskowa / Bema
7 lipca 2024, godz. 16:00


Bilety do nabycia w kasie cyrku lub na stronie kupbilecik.pl

WAŻNE INFORMACJE: Dzieci do lat 3 - wchodzą bezpłatnie - za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek!

KONKURS, KONKURS, KONKURS!

W związku z występem artystów, mamy dla naszych Czytelników 10 pojedynczych biletów (każdy dla jednej osoby niezależnie od wieku). Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie: JAKIE EWOLUCJE ZOSTANĄ ZAPREZENTOWANE W TRAKCIE WYSTĘPU CYRKU LEWANDOWSKI? (wystarczy wymienić dwie). Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres redakcja@tylkokuznia.info. Pierwsze 10 osób z poprawnymi odpowiedziami otrzyma bezpłatną wejściówkę na pokaz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz