02 lipca 2024

18 lat na stanowisku sołtysa. Jan Krybus podziękował mieszkańcom Siedlisk za współpracę

30 czerwca był ostatnim dniem prac sołtysów i rad sołeckich w kadencji 2018-2023. Jedną z takich osób jest m.in. Jan Krybus z Siedlisk, który podziękował za 18-letnią współpracę mieszkańcom i radzie sołeckiej za pośrednictwem mediów społecznościowych.


Drodzy Mieszkańcy Siedlisk, Szanowna Rado Sołecka!

Zwracam się dziś do Was po raz ostatni jako sołtys, czując ogromną wdzięczność i wzruszenie. To był wyjątkowy czas pełen wyzwań, ale przede wszystkim pięknych chwil, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci.

Przede wszystkim chciałbym podziękować Wam, drodzy Mieszkańcy Siedlisk. Bez Waszego wsparcia, zaangażowania i zaufania, nasze wspólne osiągnięcia nie byłyby możliwe. Każdy projekt, każda inicjatywa, którą realizowaliśmy, była wynikiem naszej współpracy i Waszej niesamowitej energii. Razem stworzyliśmy miejsce, które jest nie tylko piękne, ale przede wszystkim przyjazne i wspólnotowe.

Szczególne podziękowania kieruję do Rady Sołeckiej. Wasze zaangażowanie, pomysły i ciężka praca były fundamentem wielu naszych sukcesów. Dziękuję za każdą godzinę poświęconą na spotkania, za każdą inicjatywę, którą wspólnie realizowaliśmy. Wasza determinacja i oddanie sprawom naszej społeczności są godne najwyższego uznania.

Choć dziś przekazuję pałeczkę swojemu następcy, wierzę, że nasza wioska będzie nadal się rozwijać i kwitnąć. Przekazuję tę funkcję z poczuciem dumy i nadziei, że nowe pokolenie przyniesie jeszcze więcej świeżych pomysłów i energii.

Dziękuję Wam za te 18 lat. Bycie Waszym sołtysem było dla mnie ogromnym zaszczytem i przyjemnością. Zawsze będę patrzył na naszą społeczność z dumą i ciepłem w sercu.

Życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego i niech Siedliska zawsze będą miejscem, w którym każdy czuje się jak w domu.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności,

Jan Krybus

*****

Pod zamieszczonym na Facebooku postem pojawiło się sporo wpisów z podziękowaniami nie tylko od mieszkańców Siedlisk. Niektóre z nich cytujemy poniżej:

"Kochany Panie Janku! Chciałabym wyrazić swoją głęboką wdzięczność za Pana wieloletnie zaangażowanie i poświęcenie na rzecz społeczności Siedlisk jako Sołtysa. Przez te wszystkie lata Pana praca, oddanie i troska były nieocenione i miały ogromny wpływ na rozwój sołectwa. Pana działania, nie tylko jako Sołtysa, ale również jako serdecznego i empatycznego człowieka, były dla nas wszystkich inspiracją. Osobiście bardzo cenię sobie wszystkie rozmowy i spotkania z Panem. Życzę Panu wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i troski ze strony mieszkańców, co najmniej takiej jaką Pan otaczał Siedliska. Mam nadzieję, że będzie Pan blisko nas wszystkich, dzieląc się swoim doświadczeniem i mądrością. Z ogromnymi wyrazami szacunku i wdzięczności, pozdrawiam serdecznie" (Sylwia Brzezicka-Tesarczyk)

"Podziękowania to naprawdę zbyt mało, ogromny szacunek za siłę, wiarę, determinację i poświęcenie! Dziękujemy przez duże "D"" (Mirela Barbara)

"Panie Janku, choć nie jestem z Siedlisk, ale często bywamy tam i naprawdę na warsztatach szkolnych był pan bardzo dobrym instruktorem. Wiele nas Pan nauczył, a jako sołtys to naprawdę słów brakuje zawsze. Bardzo dobrze wszystko zorganizowane. Życzę dużo zdrówka" (Tomasz Urbaniak)

"Chociaż nie jest to już moja wioska, ale moja rodzinna miejscowość i muszę powiedzieć, że na każde Twoje przedsięwzięcie patrzyłam z podziwem i wielkim uznaniem" (Edyta Wydra)

"Dziękujemy za życzliwość, serdeczność, empatię oraz za wszystkie lata, które był Pan wśród ludzi i żył ich problemami. Wszystkiego dobrego!" (Natalia Konieczny)

*****

Przypomnijmy, że 1 lipca rozpoczęła się nowa kadencja rad sołeckich. 1 lipca obowiązki Jana Krybusa przejął Rafał Krauze.

oprac. BK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz