06 marca 2024

"Czad on the water" po raz piąty. Wiemy, kto zagra

Choć w kalendarzu jeszcze zima, Stowarzyszenie Inicjatyw Muzycznych "SiM" już myśli o lecie. W sobotę, 2 marca w mediach społecznościowych zaprezentowano plakat oraz zespoły, które w tym roku zagoszczą na "Wodniku".


Impreza muzyczna, która co roku odbywa się na terenie ośrodka wodno-rekreacyjnego "Wodnik" w Kuźni Raciborskiej, a którego administratorem jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji za każdym razem przyciąga sporą rzeszę miłośników mocnego grania. Przypomnijmy, że w ramach "Czad on the water", który jest spadkobiercą słynnego "Czadu u Poldka" wystąpiło dotąd kilkanaście zespołów, wśród których znalazły się m.in.: Psy Wojny, Pro-Creation, I.V.C, Monsterllica, The Analogs, Farben Lehre, Warhlack czy Rise Up.

W tym roku do tej grupy dołączą: Zenek Kupatasa, Trzy Promile (formacja znana m.in. ze wspólnych występów z Chwytakiem), Semprah, Free Air oraz S.Z.U.M. Impreza - według zapowiedzi - odbędzie się w sobotę, 8 czerwca 2024 r. Poniżej krótka zapowiedź umieszczona przez organizatora w mediach społecznościowych:

red.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz