20 lutego 2022

Przez najbliższy tydzień Urząd Miejski będzie nieczynny. Powodem przeniesienie biur na czas remontu

Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej informuje, że w związku z trwającym przeniesieniem biur do tymczasowej siedziby przy ulicy Jagodowej 15 w Kuźni Raciborskiej budynek przy ul. Słowackiego 4 w dniach od 21 do 25 lutego będzie nieczynny.


Ze względu na brak połączenia telefonicznego w trakcie przenoszenia centrali telefonicznej, w sprawach pilnych prosimy o kontakt na adres mailowy: poczta@kuzniaraciborska.pl. Po uruchomieniu centrali telefonicznej bezzwłocznie przekażemy Państwu czynne numery telefonów poszczególnych referatów.

Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku 21 lutego obsługa mieszkańców w zakresie spraw prowadzonych przez Urzędu Stanu Cywilnego, Dowodów Osobistych, Ewidencji Ludności oraz potwierdzania Profilu Zaufanego będzie się odbywać w budynku przy ul. Kościelnej 4 w Kuźni Raciborskiej (była siedziba banku ING, naprzeciw przystanku autobusowego).

Przepraszamy Mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z trwającym remontem budynku Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej i koniecznością tymczasowej przeprowadzki.

UM Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz