20 lutego 2022

Miejscowości Odry i Kuźnia Raciborska oczami fotografów

"Odry i Kuźnia Raciborska oczami fotografów" to tytuł projektu, którego realizację rozpoczął właśnie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej. Jest to kolejna odsłona współpracy pomiędzy obiema miejscowościami.

 

Projekt - jak głosi MOKSiR - skupia się na współpracy między partnerskimi miastami - Odry w Republice Czeskiej i Kuźni Raciborskiej. Współpraca obejmuje realizację fotograficznych - amatorskich spotkań w plenerze, po czeskiej i polskiej stronie granicy. Niniejsze spotkania odbywać się będą podczas wiosennych weekendów. Efektem pracy będzie wydany album fotograficzny, wystawa zdjęć oraz prezentacja multimedialna wykonanych fotografii. Projekt ma na celu zintensyfikowanie i wzmocnienie współpracy, wymiany doświadczeń pomiędzy artystami - fotografami po obu stronach granicy. A to wszystko w przepięknych okolicznościach przyrody obu nadodrzańskich miejscowości.

W związku z powyższym MOKSiR poszukuje 12 ochotników tej fantastycznej przygody. W terminie od 22 do 24 kwietnia uczestnicy pojadą do Odr, gdzie będą fotografować, spać, konsumować i integrować się w ramach projektu.

Chętnych prosimy o kontakt na: promocja@kuzniakultury.pl.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń: 880-456-548.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz