12 czerwca 2021

Długo wyczekiwany koncert na żywo. W Kuźni Kultury wystąpił Baranovski

W piątkowy wieczór, 11 czerwca po dwukrotnym przełożeniu planowanego koncertu, na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej wystąpił zespół Baranovski. - To był wspaniały wieczór - czytamy na stronie Kuźni Kultury.


- Bisom nie było końca, a publiczność żywiołowo reagowała na popularne utwory w wykonaniu gwiazd piątkowego wieczoru. Dziękujemy, że jesteście - podkreśla, zwracając się do uczestników koncertu MOKSiR.

Za projektem BARANOVSKI stoi 30-letni Wojtek Baranowski, którego można pamiętać z udziału w programie "The Voice Of Poland" lub z koncertów grupy XXANAXX, gdzie występował jako klawiszowiec i gitarzysta zespołu. Na początku 2018 r. przyszedł jednak czas, aby ten młody wokalista, muzyk i songwriter na nowo zaczął pisać swoją własną, autorską historię. Było to jedno z najmocniejszych wejść na rynek muzyczny ostatnich sezonów. Po singlach "Dym" i "Luźno" oraz występach na scenach najważniejszych koncertowych wydarzeń w kraju, na czele z "Open'erem", "Orange Warsaw Festival" i "Męskim Graniem", potwierdziła to dodatkowo nominacja do Fryderyka w kategorii "fonograficzny debiut roku".

Aktualnie triumfy w radiu oraz w internecie święci najnowszy singiel BARANOVSKIEGO "Lubię być z nią", zwiastujący drugi album wokalisty. Piosenka dotarła do pierwszego miejsca oficjalnej listy airplay w Polsce, stając się najpopularniejszym utworem granym przez stacje radiowe w kraju. Klip do piosenki przekroczył już 24 miliony wyświetleń i liczba ta cały czas rośnie.

oprac. BK; fot. MOKSiR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz