30 września 2019

Konkurs fotograficzny pn. "Lokalne piękno" rozstrzygnięty!

W sobotę, 21 września w Kuźni Raciborskiej podczas pikniku rodzinnego "Dzień Ziemniaka" ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego "Lokalne Piękno", którego organizatorem był Zarząd Jednostki Pomocniczej "Osiedle - Stara Kuźnia" oraz Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej.


Na konkurs wypłynęło łącznie 59 prac. Ich oceny dokonywała Komisja Konkursowa składająca się z jedenastu osób. Wszystkie nadesłane prace spełniły wymagania regulaminu konkursowego. Komisja w swoich ocenach poza obiektywnymi kryteriami co do zgodności tematycznej, jakości i estetyki prac, wzięła również pod uwagę indywidualność spojrzenia autorów oraz artyzm wykonanych fotografii. Po przeprowadzeniu wnikliwej analizy prac wyłoniono laureatów. A są nimi:


1. miejsce: Łukasz Glenc - nagroda rzeczowa w postaci roweru górskiego;
2. miejsce: Jakub Śpiewak - nagroda rzeczowa w postaci namiotu;
3. miejsce: Anna Wawrzynek - nagroda rzeczowa w postaci aparatu Polaroid Snap.Podczas pikniku z ramienia organizatorów, zwycięzców nagrodzili Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska Paweł Macha i Przewodnicząca Zarządu Osiedla Stara Kuźnia Maria Wyszomierska.


Dodatkowo wszyscy uczestnicy za udział w konkursie otrzymali pamiątkowy kubek z nadrukiem nadesłanej przez siebie pracy.Wystawa konkursowych prac odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej pod koniec października.


Do 25 października wszyscy uczestnicy, którzy nie odebrali kubka ze swoim zdjęciem, mogą to uczynić w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej, ul. Słowackiego 4, pokój nr 3 Referat Edukacji, Sportu i Promocji. Po tym terminie nieodebrane kubki, zgodnie z ideą konkursu, będą wykorzystane do promowania gminy.Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom i gratulujemy wspaniałych prac. Mamy nadzieję, że kawa lub herbata w jesienne wieczory będzie Wam wyjątkowo smakowała, gdy spojrzycie na kubek z uwiecznionym przez was lokalnym pięknem naszej gminy.Tekst i zdjęcia: Zarząd JP "Osiedle - Stara Kuźnia"
oprac. BK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz