04 września 2010

Zwycięstwo w ostatnich sekundach

Skład:
S. Jacek - W. Kilian, Z. Marszolik, M. Kiec - Ł. Sobalak - N. Grzegorz, T. Tokarski, W. Brakowiecki, T. Jacek - T. Piela, M. BieniewskiRezerwowi: K. Czogała, M. Krauze, C. Puzio, D. Hareńczuk, D. Kilian, S.Dziadura

38 komentarzy:

 1. gdzie sie podziali krytycy :) ??

  OdpowiedzUsuń
 2. no gratuluję chłopakom z kuźni udało wam się strzelić w ostatnich minutach a ja straciłem w ostatnich sekundach...

  OdpowiedzUsuń
 3. myślę że w Kuźni powinna być C klasa zamiast juniorów starszych. Bo teraz kilku chłopaków nie gra a w juniorach też nie zagrają bo są już za starzy.

  OdpowiedzUsuń
 4. tylko nie myslcie juz o awansie!!! zeby sodowa nie odwalila!! grac dalej i gitara :wink:

  OdpowiedzUsuń
 5. komentarze zawierające wulgaryzmy będą usuwane, to nie podwórko...

  OdpowiedzUsuń
 6. zgadzam się z tym,że c-klasa,była by lepsza niż drużyna juniorów starszych.Grało ,by 7-8juniorów,a skład uzupełniali,by seniorzy,którzy w tym momencie nie łapią się do 1 drużyny.W RAZIE POTRZEBY WSKAKUJĄC DO 1 SKŁADU BYLIBY OGRANI A TAK GDZIE SIĘ MAJĄ WYKAZAĆ,a wcześniej czy później ,jak nie będą w ogóle grać przestaną trenować.Szkoda chłopaków.

  OdpowiedzUsuń
 7. ayala dobrze mowisz ale i tak nic nie zrobisz nie bd C klasy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie Prezesie. Jeśli Pan to czyta to na przyszłość proszę zrobić C klasę, bo: 1. W C klasie rywale są lepsi niż w Juniorach Starszych. 2. Bo większość piłkarzy, którzy mogli grać w juniorach typu (Niunia) już grać (prawnie) nie mogą. 3. Jeśli Ci piłkarze, którzy nie mieszczą się w meczowej siedemnastce i nie będą grali to odejdą, a tak to by przynajmniej grali w C klasie. 4. Grając w C klasie już są w pełni przygotowani do piłki seniorskiej. W Kuźni robi się naprawdę dobry klimat i jeśli piłkarze dadzą z siebie jeszcze więcej to o awans do okręgówki można powalczyć! Trzeba grać do ostatnich sekund a sukces jest w zasięgu ręki. Pozdrawiam Prezesa, cały zarząd i piłkarzy. Wierny kibic.

  OdpowiedzUsuń
 9. widzę że z juniorami to będzie niewypał,chyba ,że zaczną grać juniorzy grający w pierwszej drużynie.

  OdpowiedzUsuń
 10. mogą grać w juniorach-Kilian D.-Kiec M.-Jacek T.-Dziadura S.-Hareńczuk-Grzegorz N.-Major,-Cyba-razem 8 zawodników

  OdpowiedzUsuń
 11. moze cos z tego bd i bedzie nas 11^^

  OdpowiedzUsuń
 12. dzisiaj na treningu doszło 2-Hómin i Kot Mateusz, a czekamy na Wiączka iKazika.Ilu to już jest tych zawodników chętnych do gry.Ze 30chyba.

  OdpowiedzUsuń
 13. kadra jest walka o 1sklad tez;]

  OdpowiedzUsuń
 14. Jak to w Rafako? Ma grać w Kuźni!!! :sad: Rafako w tym sezonie spadnie z okręgówki, a Stal wejdzie i się te zdrajcy minął a później ich Kuźnia nie zechce... :angry:

  OdpowiedzUsuń
 15. Kadra i tak się zmniejszy jak pójdą na studia... Sebastian Jacek, Michał Ratajszczak, Rafał Wałęka, Kamil Czogała, Wojciech Kilian, Łukasz Sobalak, Tomasz Tokarski, Mateusz Kuśka. Z 30 osobowej kadry ośmiu zawodników to sporo, a jak jeszcze dojdą kontuzje czy kartki to bieda nam...

  OdpowiedzUsuń
 16. EROS DOBRY KAWAL OPOWIEDZIALES HOMIN PRACA I GRA W RAFAKO :smile:

  OdpowiedzUsuń
 17. JACOBS MASZ RACJE KUZNIA BEDZIE WALCZYC ALE O UTRZYMANIE :sad:

  OdpowiedzUsuń
 18. A CO KUZNIA CHCE SZUKAC W OKREGOWCE??Z TAKA GRA NIE UGRAJA PUNKTU :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 19. @123 mylisz się! Hóminowi się odechce gry w Rafako po kilku treningach. W Kuźni się nie przykładał na treningach i nie musiał zapierniczać... a w Rafako będzie musiał... taki sam człowiek jak Zawada. W Górkach było mu dobrze bo nie męczył się na treningach i była swojska atmosfera. W Rafako trzeba było trenować i po roku odszedł. odszedł gdzie? Do Borucina gdzie są ogromne pieniądze a na treningach można bumelkować... i TYLE.

  OdpowiedzUsuń
 20. @123 a Ty byłeś na ostatnich meczach Kuźni czy jeszcze wspominasz erę Krawca gdzie co mecz się przegrywało??

  OdpowiedzUsuń
 21. zaś sami eksperci co w dupie byli a wszystko wiedzą

  OdpowiedzUsuń
 22. Hómin trenuje z Rafako, bo w kuźni nie został zgłoszony do rozgrywek. a poszedł do RAfako bo to liga wyżej, tak ŹLE MIEĆ AMBICJE?

  OdpowiedzUsuń
 23. jacobs - chłopie, piesz tak: "kadra i tak się zmniejszy jak pójdą na studia... Sebastian Jacek, Michał Ratajszczak, Rafał Wałęka, Kamil Czogała, Wojciech Kilian, Łukasz Sobalak, Tomasz Tokarski, Mateusz Kuśka. Z 30 osobowej kadry ośmiu zawodników to sporo, a jak jeszcze dojdą kontuzje czy kartki to bieda nam..." Ratajszczak tę rundę ma z głowy przez kontuzję, Wałęka i Kuśka i tak nie mieszczą się w składzie, Kilian jest cieńki, poza tym STUDIUJE W RACIBORZU więc mieszka w Kuźni i się nie wybiera nigdzie. także ochłoń.

  OdpowiedzUsuń
 24. no widzisz... sam sobie zaprzeczasz... Wałęka i Kuśka nie mieszczą się w kadrze... Kilian za cienki... po to była by C klasa, a tak to w juniorach nie zagrają a w pierwszym składzie też nie... i po co tracić zawodników w tak głupi sposób??

  OdpowiedzUsuń
 25. Jak to Hómin nie został zgłoszony do rozgrywek? Patrzyłem na najnowszy skarb kibica co w Nowinach zrobili i jak byk jest napisane, że Hómin jest w drużynie KS Stal Kuźnia Raciborska jako napastnik. Wątpię aby się tam mylili.

  OdpowiedzUsuń
 26. no widzisz jacobs.do nowin przepisują jak leci. jestem osobą związaną z klubem, ty nie. więc wiem lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 27. jacobs juz nie dludo ochloniesz

  OdpowiedzUsuń
 28. kuznia pewny spadek z ta gra czego im nie zycze ale tak to wyglada nie ma kto gry pociagnac :sad:

  OdpowiedzUsuń
 29. no chyba ze BRAKOWIECKI :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 30. PRZYJDZIE CZAS NA MOCNIEJSZE DRUZYNY TO ZOB ACZYSZ JAKOBS ILE KUZNIA JEST WARTA ZYCZE POWODZENIA :wink:

  OdpowiedzUsuń
 31. 123-szkoda ze Cie nie bylo na meczu w Zawadzie:) moze bys zmienil zdanie.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 32. BYLEM NA MECZU KOLEGO JESTEM NA KAZDYM :smile:NIE DLUGO KOLEGO TY ZMIENISZ ZDANI :wassat:

  OdpowiedzUsuń
 33. KTO TA GRE CIAGNIE MOZE KILJAN?? :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 34. Z tego co wiem to składy w Skarbie Kibica Nowin konsultowane są z trenerami lub prezesami poszczególnych klubów, więc wątpię aby się mylili. Czyli formalnie kadra jest taka jak tu http://www.nowiny.pl/artykul.php?a=show_art&ida=64226

  OdpowiedzUsuń