11 stycznia 2019

Pomaganie jest dziecinnie proste. 27. Finał WOŚP już w tę niedzielę

W najbliższą niedzielę, 13 stycznia w całej Polsce oraz poza jej granicami zabrzmią rytmy piosenki zespołu Voo Voo - "Pozytywne myślenie", która od lat stanowi hymn Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcję po raz kolejny włącza się Kuźnia Raciborska, a sztab znajdować się będzie w Miejskiej Bibliotece Publicznej.


Wolontariuszy z kuźniańskiego sztabu (nr 3805) będzie można spotkać w Rudach, Nędzy, Turzu, Zawadzie Książęcej oraz w samej Kuźni Raciborskiej. Każdy zaopatrzony będzie w kolorową puszkę oraz identyfikator. Funkcję szefa sztabu WOŚP po raz kolejny będzie pełnił Ireneusz Wojcieski, dyrektor MBP. Tegoroczna zbiórka zostanie przeznaczona na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.


Program artystyczny, który został przygotowany wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Ochotniczą Strażą Pożarną rozpocznie się od godz. 15:30 przed budynkiem MOKSiR. A przebiegać on będzie następująco:

13 stycznia 2019 startujemy o 15:30 pod Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej. W programie imprezy między innymi:


- Pokaz sprzętu strażackiego;
- Występy przedszkolaków;
- Licytacje;
- Występy podopiecznych MOKSiR;
- Koncert zespołu Echo oraz Beaty Piwowarczyk;
- Dalszy ciąg licytacji;
- Koncert zespołu Scarlett.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz