14 stycznia 2019

Krzysztof Sałajczyk z Budzisk nominowany do tytułu "Osobowość Roku 2018" w plebiscycie Dziennika Zachodniego

"Dziennik Zachodni" kolejny raz ogłosił plebiscyt "Osobowość Roku". Wśród nominowanych w kategorii "Działalność Społeczna i Charytatywna" znalazł się mieszkaniec Budzisk, Krzysztof Sałąjczyk, który jest prezesem Fundacji "Pomocna Dłoń Po Wypadku".Na profilu swojej Fundacji Krzysztof pisze: "Dowiedziałem o nominacji do Plebiscytu "Osobowość Roku 2018" w Kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna. Sama nominacja to dla mnie ogromny zaszczyt lecz teraz potrzebuje WASZEJ pomocy, by jak najlepiej wypaść w tym plebiscycie. BARDZO potrzebuje waszych głosów; by na mnie zagłosować trzeba wysłać SMS o treści KDC.327 na nr 72355. Zdaję sobie, że każdy taki SMS to koszt ok. 2.50 zł, lecz mam nadzieję, że to nie będzie takim ogromnym problemem oraz wydatkiem dla was. Poniżej link do mojego profilu na stronie konkursowej Dziennik Zachodni".


"Bardzo proszę o udostępnienie tego posta; razem możemy więcej! Liczę na Was" - pisze na profilu swojej fundacji K. Sałajczyk.


A nominacja jest za:
"Wielkie serce. Pan Krzysztof to nie tylko sportowiec, ale też zawsze uśmiechnięty człowiek z duszą na ramieniu, który nikomu nie odmówi pomocy. Sam kilka lat temu uległ wypadkowi, doznając uszkodzenia rdzenia kręgowego i narządów wewnętrznych. Lekarze dawali mu 1 % życia, miał nie przeżyć następnej doby. Dziś jako jedyny człowiek w Polsce ma tytanowe żebra, stworzył fundację "Pomocna Dłoń Po Wypadku", która pomaga wielu ludziom".

Głosowanie będzie trwać do środy, 6 lutego br. do godz. 22.

Przy okazji warto zaznaczyć, że do wspomnianego wyżej plebiscytu z terenu naszej Gminy nominowani zostali również:

- Marcin Sobeczko, aspirant w Komisariacie Policji w Kuźni Raciborskiej (>>>LINK<<<);
- Marcelina Waśniowska, sołtys wsi Turze (>>>LINK<<<)
- Robert Pabian, nadleśniczy Nadleśnictwa Rudy Raciborskie (>>>LINK<<<)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz