11 września 2010

Zwycięstwo wymyka się z rąk!

Wygrana z Nową Wsią pozwoliłaby Stali cieszyć się przez kilka godzin z pozycji lidera A klasy. Początek spotkania był zwyczajnie nudny. Mariusz Bieniewski, najlepszy strzelec Kuźni zagrał tym razem nad wyraz słabo i nie wyszedł już na drugą połowę. Został zmieniony przez Damiana Kiliana, który zmarnował trzy wspaniałe sytuacje bramkowe. Gdyby podwyższył na 2:0, byłoby po meczu i 3 punkty zostałyby w Kuźni Raciborskiej. Niektórzy zastanawiają się co robił na ławce Marcin Hómin... Jedni poprą trenera, że jest konsekwentny i w zespole nikt nie będzie grał za zasługi. W końcu Marcin uczestniczył tylko w dwóch treningach. Z drugiej strony znajdą się tacy, którzy stwierdzą, że gdyby Hómin znalazł się na boisku to, jako napastnik bardziej doświadczony od młodego Kiliana, w pewnych sytuacjach zachowałby się lepiej i KS Stal wygrałaby swój mecz. Takie dywagacje wyniku już nie zmienią. Na pochwałę za to zasługuje Sebastian Jacek. Bronił bardzo pewnie kilkukrotnie ratując Stal od straty bramki. W pierwszej połowie przy wyniku 0:0 sędzia podyktował karnego "z kapelusza za rzekomy faul Cezarego Puzia. Jacek wygrał pojedynek z bramkarzem przeciwnika i sparował strzał na poprzeczkę. Dzięki temu do przerwy utrzymał się rezultat remisowy. W drugiej odsłonie udany rajd lewą stroną przeprowadził Kamil Czogała, dokładnie podał do Macieja Wcisło,kapitana gospodarzy, i ten, choć na raty, to jednak strzelił gola i tym samym wyprowadził Kuźnię na prowadzenie. Może te trafienie zadedykować swojemu bratu, który dziś bierze ślub. Z tego miejsca oczywiście życzymy Arturowi Wcisło wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Wracając jednak do tematu...
Kuźnia, nie wykorzystując dogodnych sytuacji, sama sprowokowała taki wynik. Niewykorzystane sytuację się mszczą. W zeszłym tygodniu w meczu z Ocicami strzeliła zwycięską bramkę w ostatnich minutach, teraz straciła i trzeba szczerze przyznać. KS Stal raczej straciła dwa punkty niż zyskała jeden... Szkoda zaprzepaszczonego wysiłku i trzech oczek, które zdawały się być na wyciągnięcie ręki... Przy okazji dziękujemy za grę dla naszego klubu Norbertowi Grzegorzowi. Był to jego pożegnalny mecz, ponieważ wyprowadza się do Poznania. Życzymy powodzenia i dziękujemy!
Tymczasem KS Stal Kuźnia Raciborska nie załamuje się i gra dalej! Już za tydzień kolejny mecz! Zapraszamy do wspierania załogi naszego klubu!


Skład: S.Jacek - Z.Marszolik, W.Bieniewski, C.Puzio - Ł.Sobalak, M.Wcisło, T.Tokarski, W.Brakowiecki, K. Czogała, N.Grzegorz - M. Bieniewski

bramka dla Stali:
Maciej Wcisło
zmiany:
D.Kilian 47 min za M.Bieniewskiego
W.Kilian 75 za N.Grzegorza
M.Kiec 80 min za M.Wcisłę
D.Hareńczuk 85 min za K.Czogałę

pozostali rezerwowi: S.Dziadura, R.Wałęka, M.Hómin.


skrót meczu autorstwa M.Koziny na stronie Nowin:
http://www.nowiny.pl/artykul.php?a=show_art&ida=64242

41 komentarzy:

 1. po co te zmiany w obronie skoro grała lepsze? niema lepszych obrońców? zmiany nieprzemyślane.

  OdpowiedzUsuń
 2. to znaczy obrona grała dobrze i zmiany były niepotrzebne w tej formacji. trzeba było wpuścić świeżego pomocnika lub napastnika zamiast obrońcy. czemu stal gra jednym napastnikiem i hómin na ławce.

  OdpowiedzUsuń
 3. KOLEGO JAK OBRONA GRALA DOBRZE TO CHYBA BYLES NA INNYM MECZU :wassat:

  OdpowiedzUsuń
 4. młody Kilian zagrał naprawdę dobrze a po stracie bramki najbardziej mu się oberwało... a przecież gra na ataku. obrona zrobiła gówno za przeproszeniem a przejechali się po młodym. co żal wam, ze gra lepiej niż któryś z was kiedykolwiek będzie?

  OdpowiedzUsuń
 5. jedyne , co powinno ttutaj wszystkich interesowac , to pozegnanie zawodniak Norberta G. Dziekuje ! Pamietac bedziemy !

  OdpowiedzUsuń
 6. tak oto kuźnia straciła jednego z najlepszych piłkarzy . brak słów.

  OdpowiedzUsuń
 7. On do młodzieżowej drużyny Lecha idzie?

  OdpowiedzUsuń
 8. narazie chlopaczyna , bedzie graław rodzinnym misasteczku w klubie "Obra Kościan" Ale jest , strasznie ambitnym czlowiekiem , i dam reke uciac , ze jednak spelni te marzenie i trafi do Lecha , Norbert my najblizsi trzymamy kciuki i jestemsmy z toba!

  OdpowiedzUsuń
 9. i może nie powinienem pisac teog tak publicznie , ale mim zdaniemklub powinien urzadzic jakies przyjecie pozegnalne dla chlopaka , bo jest naprawde dobrym graczem i osobowoscia tez nie hańbi , ale macie tutaj kolejny przykład , że na takie rzeczy klub pieniedzy nie ma . Ale ma pieniadze na coś innego , na co to juz wszyscy dobrze wiedzą !!!tylko mam do powiedzenia ...Pamietaj Norbert nie ma lepszego zawodnika KS Stal!

  OdpowiedzUsuń
 10. naprawdę ciężko cokolwiek powiedizeć, na samą myśl , że jaki zawodnik , tka aosoba jak Norbert odchodzi, to jest cholernie niesprawiedliwe! niestety nie pozostaje nam nic innego jak życzyć mu powodzenia i dalszych sukcesów. Jeseśmy z Tobą !

  OdpowiedzUsuń
 11. Przynajmniej moderator uwzglednil jego odejście ;) Całkiem , całkeim :) Pozdrawiam , koniec teego tematu z mojej strony :) Dobranoc wszystkim osobą , odwiedzających strone KS Stal !

  OdpowiedzUsuń
 12. OBuDZCIE SIE ON ZYJE A WY GO ZEGNACIE JAKBY ODSZEDL Z TEGO SWIATA :smile:

  OdpowiedzUsuń
 13. DOBRE Z TYM LECHEM!! :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 14. dla nie których nie jest zwykłym kolegą z drużyny , jak w przypadku Twoim : ) też musisz nas zrozumieć ;] zreszta nie potrzebnie zaczynalismy ten temat tutaj :) Narazie ;]

  OdpowiedzUsuń
 15. Lipaaa - jesteś tak lipny jak sam się nazwałerś. Wylicz pajacu te "kolejne przykłady" na które klub nie ma - czy też nie chce dać pieniędzy (jeżeli masz ich nadmiar to zgłoś się do kasy klubowej).Wyjazd Norberta do Kościana jest spowodowany czystą konsekwencją podjęcia decyzji jego rodziny. Wiem na pewno, że temat ten w klubie był dyskutowany i wygrał zwykły rozsądek. A ty lipaaa jesteś chyba z tej części kibiców stali, który tylko (gówno wiedząc) chcesz zamieszać. Należysz do tych rzekomych kibiców, którzy nigdy nie kupili biletu. Jeżeli jest inaczej to opublikuj jeden z nich który kupiłeś baranie !!!

  OdpowiedzUsuń
 16. z kim mecz za tydzień? jaki skład przewidujecie? jaki wynik?

  OdpowiedzUsuń
 17. A kiedy niunia był dobry? Przecież on nie biega tylko chodzi grubas! A N.G. bdziemy cie pamietac- a co nie zyje?! Ja p... co za jany z niektorych!

  OdpowiedzUsuń
 18. 3-o dla RUD w przyszlym tygodniu :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 19. w koncu doczekalem sie takich komentarzy jak kolega nizej:)..po prostu twoj komentarz jest bezcenny ! :)

  OdpowiedzUsuń
 20. ZOBACZYMY CO ZA TYDZIEN NAPISZESZ 3-0

  OdpowiedzUsuń
 21. HóMIN W PIERWSZYM SKLADZIE NA PEWNO POMOZE :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 22. PRAWDA BOLI CO?? :wink:

  OdpowiedzUsuń
 23. będzie 3 - 0 z takim składem

  OdpowiedzUsuń
 24. a co z dziadkiem czemu nie gra...?? :wassat: to jeden z szybszych i zwinniejszych zawodnikow ktorzy graja na skrzydle,bo co niektorzy ruszaja sie choc by grali w szachy... :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 25. widocznie kiec i kilian są lepsi i zwinniejsi. a kuśka czemu nie gra?

  OdpowiedzUsuń
 26. było widac na filmiku jaki byl szybki kiec...zawodnik ktory gral 90 min. objechal go...a dopiero co wszedl na boisko :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 27. kiec to nie pomocnik,bardziej defensywny ktory raczej rzadko angazuje sie w atak :)

  OdpowiedzUsuń
 28. trzeba zmienić trochę skład,za dużo błędów ,do zmiany kilian,kiec,brakowiecki,niech odpoczną,trochę świeżej krwi,a niunia jak będzie grał,jak ostatni do zmiany po20 minutach

  OdpowiedzUsuń
 29. dzis gra obroncy jest elastyczna...jesli trzeba to broni a gdy trzeba to wlancza sie w akcje ofensywna... przykladem jest Sebastian Boenish.! :wink:

  OdpowiedzUsuń
 30. kieca jak boenish. weź nie rób jaj. może jeszcze maicon z niego, a z kiliana co? roberto carlos? to może niunia jeszcze szybki jak jeleń? haha nie rób jaj. dwaj pierwsi to ciency obrońcy. wystarczą szybsi napastnicy i maja juz lipe. a niunia stoi jak gruby wielki kołek.

  OdpowiedzUsuń
 31. Niema co krytykować, więc czepiacie się na siłę. Na razie wyniki są dobre...

  OdpowiedzUsuń
 32. wkoncu krytycy sie odezwali :D brawo szkoda ze zas pisza pierdoły i wywziska :D pozdrawiam :D zjeby genetyczne

  OdpowiedzUsuń
 33. przeciwko frajerstwu !14 września, 2010 22:28

  Wielcy bohaterzy...! Przyjdzcie na trening i pokazcie jakimi jestescie grajkami! :wassat: Zobaczymy wtedy kto sie nadaje do druzyny,a kto nie :laughing: :laughing: :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 34. krytyk....czytaj dokladniej wypowiedz z godz,17,29 :wink:to bedziesz wiedzial o co chodzi....

  OdpowiedzUsuń
 35. "do xXx" w taki razie kto niby za kieca i kliiana czy brakowieckiego i niunie? jesli druzyna uwazasz, ze druzynie potrzebne sa zmiany.

  OdpowiedzUsuń
 36. jest 20 kilku zawodników,poczytaj sobie nazwiska,każdy inny mógłby ,być lepszy,jakby dostał szansę

  OdpowiedzUsuń
 37. do krytyk: Widzisz juz ktos inny ci odpowiedzial wiec ja nie musze ;pp

  OdpowiedzUsuń