10 czerwca 2018

Dołącz do załogi magazynu wyrobów gotowych

Rewolucyjne zmiany w systemie wynagrodzeń firmy Eko-Okna S. A. rozpoczęły się w dziale Magazynu Wyrobów Gotowych, który przyjmie do pracy od zaraz aż 65 osób. Proponowana początkowa stawka wynosi aż 2,8 tys. zł netto.W magazynie wyrobów gotowych pracuje w obecnej chwili 350 osób. To zdecydowanie za mało, aby sprostać ilości dziennej produkcji. W firmie stale przybywa klientów; na ten moment liczba produkowanych dziennie okien wynosi 6 tysięcy. Mamy 6 tysięcy odbiorców z 35 krajów. Klienci firmy chcą otrzymywać swoje zamówienia jak najszybciej. Strefa tzw. pakowania odpowiada za to, aby wyroby sprawnie i na czas opuściły mury zakładu w Kornicach.

Na czym polega praca w opisywanym dziale? O tym opowiada Tobiasz Suchan, zastępca kierownika magazynu wyrobów gotowych. - Praca polega na umieszczeniu gotowego asortymentu wyprodukowanego przez każdą z linii produkcyjnych na stojaki transportowe, które wywożone są
w tzw. strefę kompletacji załadunku, gdzie następnie są skanowane (na każdym oknie widnieje odpowiedni kod kreskowy, na podstawie którego można sprawdzić na rozpiskach transportowych, gdzie należy produkt umieścić) i rozdysponowane do samochodów ciężarowych, a następnie pakowane. Załadowane samochody rozwożą poszczególne produkty do naszych klientów.

Ten, wyglądający na pierwszy rzut oka, na niezbyt skomplikowany proces wymaga jednak dużego zaangażowania, odpowiedniej tężyzny fizycznej oraz wysokiego tempa pracy. - Praca nie należy do najlżejszych, dlatego też poszukujemy przede wszystkim osób, które mają tzw. "krzepę". Dziennie z jednej linii produkcyjnej przenosimy do strefy pakowania około 200 okien. Pracownik sprawdza po kodzie kreskowym, gdzie dany towar należy umieścić. Okno trzeba też zabezpieczyć na czas transportu odpowiednią folią. W strefie kompletacji zatrudniamy także operatorów wózków widłowych. Magazyn wyrobów gotowych pracuje w systemie trzyzmianowym - dodaje Tobiasz Suchan.

Podobnie jak w innych działach firmy, także i tutaj nowicjusze w żółtych koszulkach poznają tajniki swojej pracy pod czujnym okiem wewnętrznego trenera - pracownika starszego stażem. Wymiana doświadczeń, informacji, wiedzy to jedne z kluczowych wartości pracowników firmy. Wszystko po to, aby finalnie sprostać wymaganiom klientów. Dynamizm, szybkość, innowacyjność i elastyczność to tutaj kluczowe kompetencje.

- Nasza firma zapewnia stabilne warunki zatrudnienia, które cały czas są ulepszane w myśl funkcjonującego w zakładzie programu samodoskonalenia. Korzystamy z coraz większej ilości benefitów. Czuje się tutaj, że to nowa, duża społeczność, która dba o siebie. Oprócz dojazdu do firmy autobusami z 9 różnych kierunków, za symboliczną opłatą 20 zł miesięcznie, każdy pracownik może skorzystać z prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, pakietu specjalnych zniżek / rabatów, miesięcznych i okolicznościowych premii oraz wielu innych - podsumowuje zastępca kierownika magazynu wyrobów gotowych w Eko-Okna S. A.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji Eko-Okna S. A. pod numerem telefonu: (32) 459-15-64 lub pod adresem e-mail: rekrutacja@ekookna.pl.

Tekst: Magdalena Matusik / Adventure Media
Fot. Eko-Okna S. A.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz