27 listopada 2017

Ponad 40 medali dla młodych Spartan w kolejnej lidzie ju-jitsu sportowego

18 listopada w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Kuźni Raciborskiej odbyła się kolejna edycja Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym. W zmaganiach wzięło udział ponad 180 zawodników z 27 klubów. Kuźniańscy Spartanie wywalczyli ponad 40 medali.Na kuźniańskich matach walczyli zawodnicy nie tylko z Polski, ale i z Czech. Rywalizacja odbywała się w pięciu konkurencjach: Turniej Młodych Mistrzów, Ne Waza, Fighting, Fighting bez I fazy oraz Duo System.


W zawodach próbowało swoich sił 30 zawodników Sparty. Większość z nich okazała się być najlepsza w swojej kategorii. Zdobyli łącznie ponad 40 medali. Liga zapisała się w sportowym kalendarzu naszego miasta na dobre, organizowana po raz kolejny cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności.

- Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy być po raz kolejny organizatorem tego przedsięwzięcia. Świadczy to o zaufaniu, jakim obdarza nas Związek. Mamy nadzieję, że Liga rozgrywana w Kuźni stanie się stałym punktem w kalendarzu zmagań dzieci i młodzieży - mówi Maciej Kriwienok.


- W planach mamy również organizację innych imprez sportowych: zawodów dla dorosłych, seminariów, a być może również gali MMA. Przebudowa hali w dużym stopniu ułatwi nam realizację tych zamierzeń - dodaje organizator zawodów.

oprac. BK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz