25 kwietnia 2017

Władze Kuźni Raciborskiej nagrodziły Patryka Ogonowskiego [VIDEO]

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej burmistrz Paweł Macha oraz przewodnicząca Rady Miejskiej Sabina Chroboczek-Wierzchowska nagrodzili Patryka Ogonowskiego za zdobycie tytułu wicemistrza świata juniorów w brazylijskim ju-jitsu. Zawody odbyły się w dniach 17-19 marca w Atenach.


-  Podkreślam to a każdym razem, ciesząc się z Twoich sukcesów, że mało jest takich młodych ludzi, którzy z takim zaangażowaniem, ale też z sympatią, pokorą i radością angażują się w życie sportowe - powiedziała zwracając się do Patryka przewodnicząca Rady. - Życzę Ci jeszcze większych sukcesów - teraz tego Mistrza i to nie tylko juniorów. Życzę Ci, abyś świecił złotem - dodała Sabina Chroboczek-Wierzchowska. - Patryk, Ty ze swojej strony dajesz przykład innym chłopakom i młodzieży, że można coś osiągnąć jak się chce - powiedział z kolei burmistrz Paweł Macha wręczając naszemu wicemistrzowi list gratulacyjny oraz pokaźną torbę podróżną, w której znajdowało się kimono.


Moment nagrodzenia Patryka miał również wymiar humorystyczny, bowiem obecny na sali dziennikarz Nowin Raciborskich zapytał się Patryka, czy ten - do zdjęcia - mógłby np. burmistrzowi założyć dźwignię. I choć burmistrz gotów był poddać się tej próbie, to ze względów bezpieczeństwa Patryk tego nie zrobił. Cała sytuacja wywołała wśród obecnych na sesji niemało śmiechu.

Bartosz Kozina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz