02 kwietnia 2017

Pewna wygrana piłkarzy KS "Stal" na stadionie w Kuźni

Wynikiem 2:1 zakończył się drugi mecz (18. kolejka) rundy wiosennej (a pierwszy na własnym stadionie), w którym piłkarze KS "Stal" Kuźnia Raciborska zmierzyli się z drużyną LKS "Zgoda" z Zawady Książęcej. Bramki dla Kuźni strzelali Damian Słupina i Robert Telma.Pierwszy gol padł już w 11. minucie, kiedy to do bramki przeciwnika trafił Damian Słupina. Kolejna bramka dla drużyny z Kuźni wpadła 13 minut później. Autorem gola w 24. minucie był Robert Telma. Wynik 2:0 dla "Stali" do końca pierwszej połowy się nie zmienił.

Dopiero w drugiej połowie przeciwnikom udało się zdobyć bramkę na 2:1, którą uzyskali z rzutu karnego w 63. minucie. Taki rezultat utrzymał się do końca meczu. Dodajmy, że to pierwsza wygrana KS "Stal" w tym sezonie. Mamy nadzieję, że zwycięstw będzie więcej.

Skład drużyny w meczu rozegranym 1 kwietnia 2017 r.:

Damian Hareńczuk - Damian Słupina, Dawid Prekaniak, Marcin Cyburt (71' Adam Szczypka), Rafał Żymełka, Sebastian Dziadura, Łukasz Żak, Damian Kilian (80' Wojtek Kilian), Robert Telma, Piotr Wiączek, Kamil Hadała (46' Sebastian Dąbrowski).

Żółte kartki: Rafał Żymełka (36').

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz