18 czerwca 2016

MKS "Sparta" drugim najlepszym zespołem w Polsce !!!

12 czerwca w Katowicach odbyło się oficjalne podsumowanie sezonu 2015/2016 Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym. Niesamowitym osiągnięciem może poszczycić się Miejski Klub Sportowy "Sparta" z Kuźni Raciborskiej, który uzyskał tytuł Drużynowego Wicemistrza Polski!


W minionym sezonie w ramach Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym odbyło się 8 imprez, w których udział wzięło 28 klubów z terenu całej Polski. Zawodnicy rywalizowali w 4 konkurencjach: Fighting, Fighting bez I fazy, Ne-waza oraz Duo-system.


Sezon 2015/2016 był dla nas bardzo ciężki, ale zarazem szczęśliwy - mówią trenerzy. Po ośmiu startach udało nam się zdobyć wicemistrzostwo Polski, z czego jesteśmy bardzo dumni.

To ciężka praca nasza i naszych podopiecznych. Nasi zawodnicy wywalczyli w sumie 104 złote, 70 srebrnych i 30 brązowych medali. Cieszy nas fakt, że efekty są tak bardzo widoczne. Z roku na rok Klub rośnie w siłę. Zawodnicy są coraz bardziej zaangażowani, co przekłada się na poziom sportowego współzawodnictwa.


W imieniu Zarządu MKS "Sparta" chcielibyśmy podziękować za wspieranie naszego Klubu:

Miastu Kuźnia Raciborska, właścicielowi firmy "Silbud" Waldemarowi Kłykowi, firmie TBI, firmie Grawerszop, właścicielom sklepu "U Tysi" - Martynie i Romanowi Wojszwiłłom oraz rodzicom naszych wspaniałych zawodników.


Wyrażamy nadzieję i przekonanie, że dotychczasowa owocna współpraca przyczyni się do umocnienia Państwa pozytywnego wizerunku, pozycji rynkowej i zwiększenia prestiżu społecznego.


Materiał nadesłany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz