28 września 2013

Klaun rozbawiał najmłodszych kuźnian [VIDEO]

W piątek, 27 września na terenie Przedszkola nr 1 w Kuźni Raciborskiej z Oddziałem Zamiejscowym w Turzu odbyło się ognisko integracyjne dla przedszkolaków, ich rodziców oraz wychowawców tejże placówki.
Tego typu spotkanie organizowane jest co roku. Jego celem - jak zaznacza dyrektor przedszkola - jest wzajemne zapoznanie się rodziców, bliższe poznanie przez nich placówki oraz zatrudnionych w niej osób. - To także okazja do miłego spędzenia czasu na wspólnej zabawie ze swoimi dziećmi - mówi Renata Domańska.

 

W trakcie spotkania chętni kupić los, który można było wymienić na jakąś niespodziankę. Zakupić można było ponadto ręcznie wykonane okolicznościowe kartki czy warzywne kompozycje, wykonane przez Radę Rodziców.

Nie zabrakło krótkich występów grup przedszkolaków oraz zabaw z klaunem. Do dyspozycji najmłodszych były również dmuchawce, które oblegane były niema bez przerwy. Organizatorzy zadbali ponadto o słodki poczęstunek w postaci ciast, upieczonych przez rodziców oraz kawy. Była także grochówka, a na koniec kiełbasa pieczona nad ogniskiem.

Bartosz Kozina

3 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Poprawną formą jest określenie "kuźnianin", "kuźnian" itp. Przy okazji przypominamy jeden z naszych artykułów nt. poprawnej odmiany mieszkańców zamieszkujących Kuźnię Raciborską: http://www.tylkokuznia.info/2011/11/kuznianin-czy-kuzniczanin-jak-poprawnie.html

      Usuń
  2. Bardzo fajna impreza:) Mój synek był zachwycony. Dobrze, że pogoda nam dopisała:)

    OdpowiedzUsuń