20 listopada 2012

Skład Kolei Śląskich będzie jeździł przez Kuźnię

Od 9 grudnia na torach całego województwa śląskiego pojawią pociągi Kolei Śląskich. Nowe połączenia uwzględniają również relacje Racibórz - Kuźnia Raciborska - Kędzierzyn-Koźle oraz Rybnik - Kuźnia Raciborska - Kędzierzyn-Koźle.




W pociągach KŚ będzie możliwość zakupu biletu strefowego, sieciowego, dobowego imiennego oraz miesięcznych, kwartalnych imiennych i na okaziciela. Od poniedziałku do piątku do obsługi pasażerów w regionie wykorzystywane będzie 56 składów, w tym 25 elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT). W dni wolne od pracy ilość taboru będzie mniejsza.

Z nowym rozkładem Kolei Śląskich zapoznasz się TUTAJ

3 komentarze:

  1. I znów następuje ten okres, kiedy czuję się jak mieszkanka jakiejś zabitej dechami wiochy. Dojazd koleją do większych miast znów będzie wiązał się z wieloma przesiadkami, przede wszystkim w Kędzierzynie-Koźlu, ponieważ tylko do tej stacji dojeżdżają Koleje Śląskie. Niestety dalej trzeba będzie się przesiąść.

    OdpowiedzUsuń
  2. Od kiedy do wiochy zabitej dechami dojeżdżają pociągi? Przecież tam są tylko lotniska i to międzynarodowe!

    OdpowiedzUsuń
  3. Nasz dworzec tez jest gotowy na inauguracyjne przywitanie pierwszych pociągów.Juz z okna pociągu widać gdzie kończy się Śląsk

    OdpowiedzUsuń