20 listopada 2012

Gdzie zgłaszać problemy dot. lamp ulicznych?

Dni są coraz krótsze, co sprawia, że uliczne lampy zapałają się o wcześniejszych niż dotychczas porach. Bywa, że niektóre zaświecają się zbyt późno, bądź też nie świecą się wcale. Gdzie wtedy zgłaszać problem?
Sytuacja niedziałającego oświetlenia pojawiła się wczoraj przy ul. Świerczewskiego na wysokości zatoczki autobusowej i budowanego "orlika". Prawdopodobnie doszło tam do uszkodzenia kabla energetycznego. Tego typu nieprawidłowości należy zgłaszać bezpośrednio do Urzędu Miejskiego, a ściślej do Referatu Inwestycji i Budownictwa, którego pracownicy są w stałym kontakcie ze służbami energetycznymi. Problem niezwłocznie zostanie przekazany odpowiedniemu zakładowi. Tak stało się już we wspomnianej wyżej sprawie. Oświetlenie ma zostać niebawem przywrócone.

2 komentarze:

  1. Czy to prawda, że Komisarz Wyborczy odrzucił skarge Brzeźniowskiego w sprawie okręgów wyborzych? Czyli miasto ma 6 radnych, Rudy 4.

    OdpowiedzUsuń
  2. Śmiechu warte !!!!
    Pani Burmistrz kazała (źródła potwierdzone )w ramach oszczędności wyłączyć co drugą lampę na ulicach bocznych naszego miasta (uliczki boczne gdzie i tak jest bardzo ciemno)nim wyszło to na jaw zgłaszałem latarnie obok mojej posesji przez ponad rok jako uszkodzoną (do dziś nie działa) . Więc zgłaszajcie "napewno" naprawią. Ciekawe czy obok domu naszej Pani Burmistrz jakaś latarnia nie świeci???????? Pozdrawiam wszystkich płacących podatki na ciemnych ulicach i naszą "oszczędną" P. Burmistrz ( w Rudach na pustym parkingu oświetlanym za nasze pieniądze gonią sie zające) A.B.

    OdpowiedzUsuń