21 stycznia 2011

Co z naszymi szkołami?

8 komentarzy:

 1. a czemu tu się dziwić? :wassat:

  OdpowiedzUsuń
 2. To po co w ogóle taka informacja na stronie, jeśli nie jest kompletna i rzetelna? Nie ośmieszajcie się.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczepan i Irenka21 stycznia, 2011 03:00

  kuźnianin Ty w ogóle rozumieć po polish? czy nie... bo wygląda jakbyś nie rozumiał... Więcej informacji wkrótce czyli, za nie długo, że o tym rozmawiano widocznie na sesji, że jest z tym problem, że ta sesja dzisiaj miała miejsce... Pewnie jesteś nauczycielem i prawda w oczy kole... a tak prawda, że za pewnego dyrektora ta szkoła zmieniła się w ... lepiej nie mówić, bo mnie zamkną tam czym jest ten budynek przy Piaskowej. kpw?

  OdpowiedzUsuń
 4. @Szczepan i Irenka Nie opowiadaj głupot, zaraz napiszą, że za niedługo Wielkanoc, więcej szczegółów wkrótce :laughing: :laughing: :laughing: W takich informacjach bez informacji chodzi chyba tylko o ilość otwierania stron. Mogli sobie darować z takimi newsami, zaraz się zaczną plotki i informacje od poinformowanych czytających, że Pan Paweł Macha wysłał wiadomość ze statku do Pani Burmistrz morsem na temat tego co zrobić ze szkołami :laughing: :laughing: :laughing: wysadzić-stop-w powietrze- stop :laughing: :laughing: :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 5. Do Rudzanin Ale Ci się już podoba ta nasza Kuźnia:) Codziennie zaglądasz tu do nas(na nasz portal) kilkakrotnie i wszędzie Cię pełno. W co drugim temacie Twój komentarz:) Tam u Was nic się nie dzieje kolego? PS. Ciekawe jakie masz sny? :wink: Bo pewnie każdego wieczoru przed snem zastanawiasz się "co tam jutro w Kuźni się wydarzy(?), czy ja będę mógł kogoś skrytykować(?)...."

  OdpowiedzUsuń
 6. zaniedługo będzie informacja o informaci że odbedzie się nowa sesja!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. @Blokers Masz rację, tylko o tym marzę i śnię :laughing: :laughing: :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 8. To nie ja mam ambicje zostania dyrektorem tej placowki ,tylko kto inny.Przygladajcie sie uwaznie tej zadymie ,bo bedzie wesolo.

  OdpowiedzUsuń