12 listopada 2010

Sukcesy i niespełnione nadzieje radnych Kuźni Raciborskiej

13 komentarzy:

 1. miejmy nadzieję,że ten skład a zwłaszcza przewodniczący i zastępca nie będą dalej sabotowali miasta i gminy.

  OdpowiedzUsuń
 2. znowu startują a dali by se spokój

  OdpowiedzUsuń
 3. ej ty powyżej: pleciesz jak pijany. Jest wręcz odwrotnie. Kuźnia i gmina nigdy nie miała tak dobrego przewodniczącego. Powinno wręcz nam zależeć, aby ten człowiek chciał dalej pracować w naszym samorządzie.Twoje słowa o ,,sabotowaniu" są bezpodstawne i ja jako mieszkanka tej gminy apeluję do administratora o podanie adresu komp. wpisującego takie bzdury i pomówienia. Takie działania muszą być karane i nie mogą być bezpodstawne. Skoro Ktoś pisze takie słowa, musi mieć na nie dowód. Jeżeli nie to będzie miec problem ....

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Sabina musiała do partii wstąpić aby zdobyć poparcie.W Kuźni za to że miała w głębokim poważaniu sprawy miasta nikt jej więcej nie zaufa.Mam nadzieję że partia to nie obraza za którą administrator zrobi mi problem?

  OdpowiedzUsuń
 5. KASIA ODSTAW CO BIERZESZ , TO NIE POMAGA. TWÓJ APEL O PODANIE ADRESU KOMPUTERA JEST GENIALNY . WYSLIJ MU POCZTOWKE :laughing: :laughing: :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja widziałam jak pan przewodniczący zamiata kładkę w Rudach na mostku,nota bene nieukończonym od dwóch lat,a może ukończonym nie wiem,jakaś prowizorka.

  OdpowiedzUsuń
 7. do wow!:jak pamiętam, to p. przewodniczący sprząta most a teraz również kładkę, już z 25 lat. Mało tego, również ją odśnieża i to już o 5 rano. Dlatego między innymi ludzie go szanują. Nie do pomyślenia w kuźniańskim grodzie. Do ,,kasi" i ,,hmm": nie macie pojęcia jak szybko i łatwo można każdego z nas zidentyfikować. Siedzę w branży, to wiem co mówię. A co do mostu, to czytałem gdzieś tam, że remont mostu dopiero nastąpi.Chyba na wiosnę , jakoś tak.

  OdpowiedzUsuń
 8. sprząta,sprząta ,zwłaszcza przed wyborami.Ten zablokowany most to też jego robota

  OdpowiedzUsuń
 9. do papa: jesteś dla mnie kompletnie niewiarygodny, bo pleciesz zza biurka głupoty. To my tu żyjemy i wiemy, kto kim jest i co robi. A nade wszystko, co dla lokalnej społeczności zrobił. Przewodniczący to wzór. I tyle.

  OdpowiedzUsuń
 10. Tak se patrze na godziny wpisu papy i janka...Kto tu plecie zza biurka?

  OdpowiedzUsuń
 11. Janek a w zasadzie Jan. Stary ja jestem emerytem i na całe szczęście nie muszę już siedzieć za biurkiem w pracy. Mam swój kuchenny stół ... . Cześć.

  OdpowiedzUsuń
 12. Największe marzenie radnej z Siedlisk zostało spełnione. Dostała podwozie do strażackiego auta. Codziennie siada na nim i robi brum, brum, brum

  OdpowiedzUsuń
 13. GŁOSUJMY NA PAWŁA MACHĘ !!! TO DOBRY WYBÓR !!! :smile: GŁOSUJMY NA RADNYCH KWW MACHA !!! :smile:

  OdpowiedzUsuń