11 listopada 2010

Wyjazdowe trzy punkty

10 komentarzy:

 1. Wyrównany mecz,wąskie i nierówne boisko zawodnikom Kuźni nigdy nie leżało.Najlepsi na boisku obydwaj bramkarze.Zastępujący w Kuźni w bramce JACKA Sebastiana DANEL R.bronił bardzo dobrze i pewnie , dobrze grał na przedpolu ,a także obronił dwie setki .Z zawodników grających w polu nikt się szczególnie nie wyróżnił ,oprócz oczywiście strzelca bramki Kiliana Damiana ,który po wejściu na boisko w roli jokera w kilkadziesiąt minut przed końcem meczu kiwnął dwóch zawodników z Samborowic i strzelił na bramkę gospodarzy i piłka po błędzie młodego bramkarza wpadła do siatki.W sobotę liczymy na lepszą grę i zwycięstwo nad Bukowem i oczywiście mistrza jesieni.

  OdpowiedzUsuń
 2. ayala nie zgodze sie z toba "Z zawodników grających w polu nikt się szczególnie nie wyróżnił".Bardzo dobry mecz zagral Cezary , bardzo dobrze trzymal sie w obronie jak i oddal pare dobrych strzalow ktore albo obronil bramkarz albo trafił w zawodnika Samborowic.Waldek tez dobrze zagral mecz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz rację,może rzeczywiście, trzeba Czarka wyróżnić ,a Waldek grał na swoim dobrym poziomie .Ja nie napisałem,ze grali słabo,tylko że wszyscy grali na podobnym poziomie ,ambitnie ,dużo walki i zaangażowania,lecz na takim boisku nasi zawodnicy grają gorzej,bo nie mogą grać technicznie i rozwinąć skrzydeł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lidera ciąg dalszy..:P :smile: :smile:

  OdpowiedzUsuń
 5. Już prawie pewne że Kuźnia wypozyczy Prekaniaka na wiosne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. w Rafako się nie sprawdził i już wracać chce zdrajca jeden???

  OdpowiedzUsuń
 7. od wiosny ma ruszyć C-klasa,na razie towarzysko-musi być zaplecze dla 1-drużyny,trzeba zagospodarować nie grających w 1 drużynie juniorów i rezerwowych seniorów,bo szykuje się okręgówka,a kandydaci na burmistrza rozpocznijcie obiecanki pomocy finansowej dla klubu .

  OdpowiedzUsuń
 8. mozna gdzies znalesc bramke od bobra?? z góry dzieki :tongue: :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 9. cenzura na forum???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń