13 listopada 2010

Stal zwycięża Buków!

Składy:

KS "Stal" Kuźnia Raciborska:

Danel Remigiusz(Br), Bieniewski Waldemar, Puzio Cezary(75. Kiec Mateusz), Kilian Wojciech, Sobalak Łukasz, Ogonowski Marcin, Hareńczuk Damian(55. Tokarski Tomasz), Dziadura Sebastian, Wcisło Maciej(c), Hómin Marcin(46. Bieniewski Mariusz), Piela Tomasz(26. Kilian Damian).

Rezerwa:

Jacek Sebastian(Br), Kilian Damian, Bieniewski Mariusz, Kuśka Mateusz, Tokarski Tomasz, Kiec Mateusz, Cyba Tymoteusz.

Trener: Marszolik Zdzisław.


LKS "Wypoczynek" Buków:

Sobol Szymon(Br), Lucyga Adam(c), Tomanek Marek, Mężyk Jacek(63. Jurków Michał), Koczy Rafał(55. Szymiczek Tomasz), Janiczek Jacek, Pawlica Łukasz(68. Myśliwiec Marcin), Burek Zbigniew, Tomanek Mateusz(46. Elsner Seweryn), Kubica Kamil, Zielonka Adam.

Trener: Kubica Adam.


Żółte Kartki:

Janiczek J.; Koczy R - Buków ; Wcisło M., Bieniewski M., Kilian D. - Kuźnia.


Sędziowie Spotkania:

Główny: Koterba Rafał

Asystent 1:Porwoł Grzegorz

Asystent 2: Sroka Czesław.

3 komentarze:

  1. Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! czyli zmiana trenera wyszła na dobre

    OdpowiedzUsuń
  2. RAFAA_Ra-Fa-Met Kuźnia!! RAFAA Ra-Fa-Met Kuźnia!!!!! Gratulacje dla chłopaków i oczywiście dla trenera! Lepił z tej samej gliny co jego Poprzednik, a jednak ulepił diametralnie inną drużynę - zespół poukładany, Zdyscyplinowany, mądry, grający momentami naprawdę dobrą piłkę z tak zwanej klepy(jak na poziom A-klasowy). Nie było gwiazdorzenia, każdy miał szansę na grę i wszyscy byli traktowani jednakowo(masz słabszy okres - ława). Taktycznie też było dobrze i zmiany często trafione. Dziękuję Panowie za tą jesień - z przyjemnością przychodziło się na Wasze mecze i z Wielka satysfakcją co tydzień śledziłem tabelę. Mam nadz., że wiosną będziemy kontynuować tą dobrą passę i znów wrócimy do okręgówki:) Pozdrawiam Hej!

    OdpowiedzUsuń
  3. 34pkt. po rundzie jesiennej(15 kolejek)!!!! Z tego co pamiętam to w zeszłym sezonie uzbieraliśmy DOKŁADNIE 34 oczka na koniec rozgrywek, po 30 kolejkach. Brawo Kuźnia za piękną poprawę:)

    OdpowiedzUsuń