16 listopada 2010

Debata kandydatów na burmistrza - relacja

33 komentarze:

 1. Paweł Macha naszym Burmistrzem17 listopada, 2010 03:56

  Paweł Macha nr 1. Wypadł w tej debacie najlepiej-prosto,konkretnie,życiowo,rzeczowo i przekonywująco bez owijania w bawełnę.Brawo Panie Pawle!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Komentarz usunięty przez administratora z powodu naruszenia regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jasiu a wiesz co grozi za publiczne nieprawdziwe oskarżenia???

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo p Rito ,zaprezentowała się p wspaniale ,tylko tak dalej ,tylko p zasługuje na stanowisko burmistrza . przy okazji jakiś czas temu na ul Topolowej doszło do bójki jakiegoś pana z młodymi paniami ,kto z kim się bił ......

  OdpowiedzUsuń
 5. Brawo p Rito,pełna klasa!

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie Pawle dyskusja staje się coraz bardziej ostra. Myślę,że na blogu często obrywa Pan poniżej pasa. Jednak czytając Pana odpowiedzi mam wrażenie, że nie pozostaje Pan dłużny. Na pytanie o gminny sport odpowiada Pan ..."Nie podobają mi się jednak zapijaczeni działacze sportowi"... Panie Pawle proszę o napisanie kogo konkretnie ma Pan na myśli? Pana Węglarza, Filasa, Cieleckiego, Pietrasa, może Pana Maćka czy Felka? Wszyscy wymienieni mają rodziny i nie pobierają pensji burmistrza.

  OdpowiedzUsuń
 7. TAAAAAAAAAK Paweł Macha owszem bez owijania bo często nie na temat. Nie zna realiów rządzenia gminy. Za to p. Cęcek najlepsze to Prrrroszszszepaństwa o to mu najlepiej wychodziło, zero konkretów ale przynajmniej nie zapowiada rewolucji bo ona jeszcze nikomu na dobre nie wyszła.

  OdpowiedzUsuń
 8. do Marioli: Ja mam 41 lat i to co napisałem dotyczy czasów, kiedy chadzałem na boisko aby kibicować swoim rówieśnikom. Wielu z nich za szybko doroślało w tych "specyficznych" warunkach.Przyznam się do tego że nie wiem kto dzisiaj się sportem zajmuje a kto jest na doczepkę, oprócz nazwisk znanych mi z tamtych czasów i Maćka którego bardzo lubię.Ayala brzmi na tym portalu kompetentnie w sprawach piłki ale niestety nie wiem kto to jest.

  OdpowiedzUsuń
 9. Proszę o otwarcie strony z Nasz Racibórz pod adresem www.naszraciborz.pl/telegraf/caly/0/12698.ht ml To jest nasza interpelacja niestety przez inne ręce.Łatwiej jest zrobić coś takiego w Warszawie niż na posiedzeniu rady Miasta.

  OdpowiedzUsuń
 10. Widzicie, pytanie na jeden temat, a on odpowiada wymijająco na drugi. Nie nadaje się do rządzenia gminą, nie nadaje się bo za bardzo chce, a wtedy zazwyczaj wychodzi klapa. I tak jest. Ludzie nie traćcie swoich głosów. Wybierzmy swojego burmistrza. Ja głosuje na panią Ritę. Namawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten kto uczestniczył w debacie widział, że dwaj panowie byli w tle. I ja mam im pomóc w przejęciu władzy? Po to by się wstydzić? By za 4 lata tutaj o nich czytać oskarżenia? Bezpieczeństwo i komfort dla mnie, to oddanie głosu na panią Ritę. I tak uczynię.

  OdpowiedzUsuń
 12. Mariolko wziełaś lekarstwa,byłaś u lekarza

  OdpowiedzUsuń
 13. proszę wyłączcie tą "SONDĘ" bo nawet śmiać mi się z tego nie chce.Chyba że to p.Witolda podnieca to zostawcie.

  OdpowiedzUsuń
 14. pan Witold był w Pekinie prosić o poparcie

  OdpowiedzUsuń
 15. Panie Pawle, dziękuję za odpowiedź. Z przykrością muszę stwierdzić, iż bardzo mnie ona rozczarowała. Wystarczyło tylko przeprosić tych którzy mogli poczuć się urażeni. Pan jednak wciska nam jakąś bajeczkę o kibicowaniu sprzed 20 lat (naszemu RAFAMETOWI Pan wtedy kibicował?, może CHEMIKOWI?). Bardzo brzydko odbieram taż wciąganie w Pańską odpowiedź blogera AYALI. Nigdzie na blogach nie znalazłam jego wypowiedzi o zapijaczonych działaczach sportowych. Jedynie za co mogę Pana pochwalić to to, że Pan się nie zna. Panie Pawle, jaki jest Pan naprawdę? Z wyrazami uznania czekam na odpowiedź. PS Nie trzeba czytać uważnie wypowiedzi AYALI by stwierdzić, iż nie należy on do Pańskich sympatyków. :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 16. Mariola mylisz się ,bo odrzuciłem tylko Cęcka,ale wciąż nie podjąłem decyzji Macha czy Serafin .

  OdpowiedzUsuń
 17. Wydaje mi się,że poniektórzy chcą wciągnąć Machę w jakieś gierki,co nazwiska ma facet podawać,skoro jak piszecie był na meczu pierwszy raz,to nie zna obecnych działaczy.Ja też ich nie znam. Jeżeli gościu ma inne wrażenia z poprzednich lat to je przekazał.Mariolko,czytaj uważnie,on nie napisał,że Ayala wspominał o zapijaczonych działaczach,ale,że jest osobą bardziej kompetentną w sprawach piłki,pozdro

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie wkładajcie mi do ust czegoś,czego nie powiedziałem .Nigdzie nie wspomniałem ani słowem o pijaństwie wśród działaczy,a chodzę na mecze Kuźni.

  OdpowiedzUsuń
 19. Dlatego właśnie dokładnie to zaznaczam,bo Mariola jest bardzo żądna krwi.Też uważnie czytam!

  OdpowiedzUsuń
 20. Witam AYALA, pozwól, że zapytam czy ktoś się pod Ciebie podszył? ..."ayala - 22.10.2010 15:49 Cęcek odpada ,Macha powinien najpierw pokazać co potrafi,jako radny.Zostaje Pani Rita Serafin ,przyszłą kadencję będzie miała lepszą ,tylko część radnych powinna odejść z Klichtą na czele."... ..."Paweł Macha jest trochę ,jak z księżyca ,ale niektóre pomysły ma niezłe,tylko nie wiem,jak będzie z realizacją"... Sorki, ale jakoś nie potrafiłam doczytać Twojego poparcia dla Pawła. Dlatego się myliłam, a mylić się ludzka rzecz. Uważam, że każdy może głosować na kogo mu się podoba. :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 21. Cóż czytanie ze zrozumieniem to nic łatwego. Słowo wróblem wyleci a powróci wołem. Czepiam się Pana Pawła, bo od przyszłego burmistrza wymaga się więcej. :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 22. Mariola twój stary w końcu ci wpierd...

  OdpowiedzUsuń
 23. Mariolko, obracasz kota ogonem,przecież Ayala napisał,że się jeszcze nie zdecydował,a jego wypowiedzi nie są ukierunkowane,czytasz,ale nie rozumiesz.

  OdpowiedzUsuń
 24. ta tak zwana MARIOLA to udzielajaca sie na tym forum pani R.S. lub jej poplecznik... wiec nie karmcie TROLLA !!!!

  OdpowiedzUsuń
 25. "o!!!" nauczyciele w szkole pewnie Ci dokuczają. :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 26. Na dzisiaj wystarczy. Wielki szacun dla Pana Pawła za uczestniczenie w blogu. Pani Rita z Panem Witoldem nas unikają, a szkoda. Dobranoc, pchły na noc, karaluchy pod poduchy. :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 27. Dobranoc pani Mariolu.Jak się zmieści to sto czterdzieści

  OdpowiedzUsuń
 28. Do pani Marioli,czy prawdą jest jeśli P.M wygra pani wróci pod kule do Rafametu :smile:

  OdpowiedzUsuń
 29. GŁOSUJMY NA PAWŁA MACHĘ !!! TO DOBRY WYBÓR !!! :smile: GŁOSUJMY NA RADNYCH KWW MACHA !!! :smile:

  OdpowiedzUsuń
 30. ZNUDZIŁA SIĘ RITKA ,GŁOSUJ NA WITKA !!!

  OdpowiedzUsuń
 31. GŁOSUJMY NA PAWŁA MACHĘ !!! TO DOBRY WYBÓR !!! :smile: GŁOSUJMY NA RADNYCH KWW MACHA !!! :smile:

  OdpowiedzUsuń
 32. jestem ciekawy czy jeszcze można dodawać komentarze

  OdpowiedzUsuń
 33. Gratulacje dla Pawła Machy!!!

  OdpowiedzUsuń