05 października 2010

Budują zatoczki autobusowe

7 komentarzy:

 1. dziekujemy pani RITO, jest pani swietnym burmistrzem !!! jeszcze niech pani wybuduje w kuzni lotnisko i reelekcja gwarantowana!!!! :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 2. A może jeszcze kanalizacja?

  OdpowiedzUsuń
 3. zaś pan B. Dlaczego gmina za to płaci??? A nie PKS za to płaci. OJ pani rito, polecą głowy za to. Drogi w fatalnym stanie. Mam nadzieje, że Wygra wybory Cęcek Witold. A macha niech sie tak nie wynosi w powietrze, co on taki dobry dla mieszkańców kuźni??. Aaaa wybory się zbliżają!!!!!!! :angry:

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie komentowałem tej inwestycji mimo, że nie sądzę aby na Osiedlu to co jest właśnie robione było najważniejsze.Fajnie że robi się cokolwiek ale nowe zatoki są robione przy zdewastowanej drodze i będą wyglądały jak kwiatek do kożucha.Robił bym wcześniej remont drogi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pania Macha Pan znowu tutaj? Tak wiele Pańskich "ciekawych" komentarzy... dobroduszny z Pana człowiek... ale tak, jak bodzio... uważam, że zbliżają się wyboru, a Pan uruchomił swoją aktywność... do fotele burmistrza BARDZO Panu daleko... . Zatoczki niech budują :)

  OdpowiedzUsuń
 6. to juz w kuźni zapomnieli ze cecka wywalili za przekręty

  OdpowiedzUsuń
 7. Zastanawiam się czy nowo zrobionych zatoczek nie zniszczą w przyszłym roku przy okazji remontu drogi.

  OdpowiedzUsuń