13 września 2010

W A klasie jak w Ekstraklasie

11 komentarzy:

 1. a od rundy wiosennej rusza w Kuźni jednak także C-klasa, zamiast drużyny juniorów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jednak szkoda, że nie udało się jej od razu stworzyć...

  OdpowiedzUsuń
 3. r.w Kto ci takich glupot naopowiadal? nie można wystartować w polowie sezonu.To by byl dopiero cyrk.

  OdpowiedzUsuń
 4. mozna wystartowac:) z C-klasy nie spadniesz a chodzi tylko w niej zeby chlopaki pograli:)

  OdpowiedzUsuń
 5. a nie ma przepisu że druzyna seniorów żeby grać w A klasie musi mieć druzyne juniorską?

  OdpowiedzUsuń
 6. jk - A KTO TOBIE NAOPOWIADAŁ, ŻE TO BZDURY, co? ;) nic nie stoi na przeszkodzie by wystartować o połowy rudny, szczególnie, że jedna z grup jest nieparzysta. To nie ekstraklasa tylko C klasa. gra amatorska, dla rozrywki. A to też na rękę podokręgowi. dfg - niema takiego przepisu, poza tym chodzi o drużynę młodzieżową jak już, mamy trampkarzy. a do pierwszej drużny będą trafiać gracze ograni, lepiej wytrenowani i nikt nie będzie marudził, że nie gra ;) a juniorów i tak by się uzbierało bo poszła połowa do Siedlisk...

  OdpowiedzUsuń
 7. I co z tego że amatorska ale ktoś wchodzi do B klasy i jak wam będą punkty liczyć z tymi drużynami i z którymi zagracie u siebie. Zadzwoń sobie do podokręgu to się dowiesz a nie pisz glupot.

  OdpowiedzUsuń
 8. jk - a co, ty dzwoniłeś? ;) wydaje mi się, że nie... więc nie mądruj jak wiesz mniej...

  OdpowiedzUsuń
 9. Pożyjemy zobaczymy nie będe się z tobą szarpal bo to nie o to chodzi tylko nie lubię jak ktoś glupoty pisze.Jak ci tak lepiej oddychać że wiem mniej to nie będe cię z tego blędu wyprowadzać.

  OdpowiedzUsuń
 10. no skoro nie chcesz mnie wyprowadzać z błędu to znaczy, że ja mam rację. to znaczy, że kłócisz się bez powodu... strzeliłeś sobie samobója... PS: ja też nie lubię jak ktoś pisze głupoty, szczególnie jak wie mniej. w tym jednym się zgadzamy.

  OdpowiedzUsuń
 11. I kto mial rację przeczytaj sobie nowy komunikat podokręgu na stronie podokregraciborz i następnym razem zastanów się co piszesz.że wy chcecie grać to nie znaczy że podokręg się na to zgodzi.

  OdpowiedzUsuń