08 lipca 2010

Na Osiedlu powstaną zatoczki autobusowe

29 komentarzy:

 1. strata pieniędzy :/

  OdpowiedzUsuń
 2. popieram strata pieniędzy to raz. Pan Klichta niech się lepiej zajmnie stworzeniem miejsc pracy dla bezrobotnych. Jaki problem chwile poczekać aż autobus ruszy.Pewnie już niedługo wybory i Pan Klichta nagle wylatuje z dziwnymi pomysłami. Darmozjady w naszej Radzie Miejskiej. (czytaj sradzie a nie radzie)

  OdpowiedzUsuń
 3. No i tu potwierdza się stare porzekadło: jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził... Robią - źle. Nie robią - też źle :sad:

  OdpowiedzUsuń
 4. mnie tylko zastanawia dla czego zawsze wszystko robi się u nas od dupy strony i tu zadam pytanie np p.Klichta czy pana zdaniem bezpieczeństwo na osiedlu nie jest ważniejsze od przystanków bo moim zdaniem tak i w pierwszym rzędzie proponowałbym na osiedlowych drogach zainstalować spowalniacze wiemy wszyscy z jaką prędkością się jeździ po osiedlu a jak to wygląda w rzeczywistości nie rozumiem dla czego nikt o tym do tej pory nie pomyślał i to nie będzie strata pieniędzy nasze bezpieczeństwo jest ważniejsze od przystanków

  OdpowiedzUsuń
 5. Dokładnie, popieram wcześniejsze wypowiedzi. Cały czas żyliśmy bez zatoczek i było dobrze. Weźcie się za place zabaw dla dzieci albo parkingi a nie nikomu nie potrzebne zatoczki. Gratuluje poronionego pomysłu!!! :angry: :angry: :angry:

  OdpowiedzUsuń
 6. Do żabka: Jak robią to jest dobrze tylko niech robią to co jest naprawdę mieszkańcom potrzebne a nie wywalają pieniądze w błoto,jak np. nasz wspaniały monitoring, czy fotoradary!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Po przeczytaniu artykułu stwierdziłem że remont całej ul.Świerczewskiego jest naprawdę potrzebny, no ale te zatoczki to trochę przesada

  OdpowiedzUsuń
 8. bedzie remontowana ulica wiec dlaczego odrazu nie zrobic zatoczek ? Nie rozumie was. A co do spowalniaczy jezstem jaknajbardziej za. Wszystkim wyjdzie to na dobre... Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Gdyby tę ulicę wyremontowano ,wtedy Pan Bandurski nie miałby komu corocznie wystawiać faktur.Proszę nie zapominać o tym, że On także zatrudnia naszych.Nie trzeba zgadywać kto będzie wykonawcą tej zatoczki.

  OdpowiedzUsuń
 10. Spowalniacze - faktycznie - przydałyby się. Właśnie dziś widziałem, jak dobrowolny dawca mknął przez Świerczewskiego swą dwukołową maszyną ile fabryka dała. A to przecież strefa zamieszkania i obowiązuje prędkość 20 km/h.

  OdpowiedzUsuń
 11. a ja proszę o zrobienie coś z psami,,lub ich właścicielami. Dosłownie szlag mnie trafia jak pańcia jedna z drugą idzie z psem spuszczonym ze smyczy, a pies stawia kloca mi pod samym oknem i są to psy nie byle jakie,od malućkich począwszy do wielkoludów, a chyba wiadomo jak taki wielkolud postawi kloca w tym upale to poprostu można paść od razu. Ludzie opanujcie się, zanim dojdziecie za bloki to wasze kundle zdążą obsrać wszystkie chodniki, murki i trawniki.

  OdpowiedzUsuń
 12. Co do zatoczek to wolę się nie wypowiadać bo już brak mi słów :wassat:

  OdpowiedzUsuń
 13. TAK dla spowalniaczy, NIE dla zatoczek

  OdpowiedzUsuń
 14. Kuźnia Raciborska się wyludnia a zwłaszcza osiedle (tracimy radnych) więc po co remontować cokolwiek?Ostatni gasi światło.

  OdpowiedzUsuń
 15. Panie Klichtaa co za wspaniały pomysł. Gratulacje. Zobacz Pan jaka jest zatoczka kolo placu zwycięstwa a autobusy i tak stawają na drodze jak ludzie wysiadają. Stawają również pod szkołą podstawową bo wysiadają nauczyciele w szczególności jedna bo oczywiście za daleko z placu zwycięstwa. To jest strata kasy!!!!!! Radni opamiętajcie się. Zróbcie coś z miescami do parkowania samochodów na osiedlu bo wam będą parkować w tych zatoczkach.I co wtedy Panie Klichta.

  OdpowiedzUsuń
 16. do juda z tymi panciami od srających psów to prawda proponuję pisać po nazwiskach czyje pieski walą klocki po osiedlu może panie się zawstydzą albo pozbierać te kloce i zanieść panią na wycieraczkę . już raz na ten temat pisaliśmy podnieść podatek za psy i niech to ktoś sprząta bo za chwilę całe osiedle utonie w klocach psich

  OdpowiedzUsuń
 17. wracając do spowalniaczy to na Świerczewskiego (najdłuższej prostej na osiedlu)mamy przejście przed szkołą przedszkolem i w ogóle pieszy ma pierwszeństwo w strefie zamieszkałej dziwi mnie to że jeszcze do tej pory nikt z władz nie pomyślał o spowalniaczach nie w Kuźni trzeba najpierw kogoś rozjechać potem dopiero zacznie się cokolwiek robić a ktoś wymyśla zatoczki mają nasze i naszych rodzin bezpieczeństwo gdzieś pamiętajmy w czasie wyborów kto i co dla nas zrobił.Panowie i panie radni myślenie ma przyszłość nie zaczynajcie od dupy strony

  OdpowiedzUsuń
 18. "dziwi mnie to że jeszcze do tej pory nikt z władz nie pomyślał o spowalniaczach" A Czy ktoś tam w ogóle myśli??

  OdpowiedzUsuń
 19. Jak zrobili by spowalniacze to było by naprawdę bezpiecznie, a tak po zrobieniu zatoczek to dopiero będą pruć przez osiedle, bo nawet autobus nie będzie przeszkadzał ale widać, że naszych radnych myślenie boli.

  OdpowiedzUsuń
 20. Jak zrobili by spowalniacze to było by naprawdę bezpiecznie, a tak po zrobieniu zatoczek to dopiero będą pruć przez osiedle, bo nawet autobus nie będzie przeszkadzał ale widać, że naszych radnych myślenie boli. Z wszystkich placów zabaw przed blokami pozabieraliście huśtawki, ślizgawki, bo niebezpieczne ale nowych postawić to już nie łaska. Czy np. drewniany domek do zabawy aż tak dużo kosztuję??? W kilku blokach zbierali mieszkańcy na kwiatki przed blokami to chyba trzeba by było zrobić zbiórkę na jakieś huśtawki i ślizgawkę dla dzieci, bo nasza gmina nie potrafi wyposażyć placów zabaw. Przejdźcie się po ul. Rudzkiej i spójrzcie jak dzieciaki wysiadują pod klatkami, bo zabraliście im z i tak mizernego placu kompletnie wszystko!!! Normalnie wstyd!!! :angry: :angry: :angry:

  OdpowiedzUsuń
 21. a ja proponuje postawic na osiedlu fotoradar i zburzyc kącik blokersa kolo kamienia !!!

  OdpowiedzUsuń
 22. Do dj. Masz rację tego to się nasza rado miejska boi bo a, nóż komuś się oberwie od blokersów. Zobaczycie kto w tych zatoczkach będzie siedział. Jedna wielka żurelnia.

  OdpowiedzUsuń
 23. klichta ??? czy to ten bajkopisarz co obiecywal w kuzni kryty basen i korty tenisowe ??? tak tylko symuluje ze chce cos zrobic dla kuzni .....taa.... to kiedy panie budujemy te zatoczki ....?????

  OdpowiedzUsuń
 24. ps. SKANDAL !!!! czy wy wiecie ze w kuzni ten fotoradar to ATRAPA !!!

  OdpowiedzUsuń
 25. http://www.naszraciborz.pl/aktualnosci/art/5/10421.html poczytajcie o naszych fotoradarach.

  OdpowiedzUsuń
 26. fotoradar by nic tu nie dał bo zaraz by go zamalowali albo rozbili a przez spowalniacz nie pogonisz bo się po prostu nie da chyba że ktoś chce wyskoczyć przez dach z samochodu z radarami w ogóle jest tak że stawiają puste obudowy w których czasowo umieszcza się radar niestety w Polsce mamy takie radary jak i tupolewy

  OdpowiedzUsuń
 27. Komentarz usunięty przez moderatora za naruszenie regulaminu

  OdpowiedzUsuń
 28. pseudo-działacz klichta zaczyna się udzielać,bo zbliżają się wybory i trzeba kasę trzepać.

  OdpowiedzUsuń
 29. zastanawiam się czy nasze (władze) przeglądają czasami te fora niech wiedzą co myślimy i jakie mamy potrzeby może któryś z nich się odważy odnieść do niektórych tematów na forum.proponuję wspólną dyskusję

  OdpowiedzUsuń