09 lipca 2010

Piłkarskie Jankowice w weekend

17 komentarzy:

 1. pierwsze pytanie: czy chodzi o niedzielę 2010.07.11? i drugie: dlaczego zawodnicy Stali nic nie wiedzą o turnieju? nie biorą udziału? :wassat:

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, chodzi o najbliższą niedzielę, czyli 11 lipca 2010 r. :smile:

  OdpowiedzUsuń
 3. właśnie... Stal startuje? byłoby to dobre pole do testów dla nowego trenera...

  OdpowiedzUsuń
 4. Nowego trenera czyli Ryszarda Węglarza? xD Bo jakoś nikogo innego nie znam :P

  OdpowiedzUsuń
 5. a ja dodam od siebie , ze na tym turnieju beda skauci z PZPN-u

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak to zawodnicy Stali o niczym nie wiedzą? Zaproszenia zostały rozdysponowane na dwa tygodnie przed turniejem. Dostały je wszystkie kluby Gminy Kuźnia Raciborska. Stal oczywiście również została zaproszona.

  OdpowiedzUsuń
 7. Turniej odbędzie się w niedzielę ale już w sobotę można się w Jankowicach zabawić na sympatycznym festynie. Dobra taneczna muza pszowskiego zespołu Atlantis, świetne skecze ,,Helikoptera" (E.Loska) i jego przezabawne konkursy, coś na ząb prosto z rusztu i coś zimnego z pianką. Przed skwarem gości ochroni namiot. Dla dzieci zamek, zabawki, balony, lody i inne słodycze. Zapraszamy.

  OdpowiedzUsuń
 8. zawodnicy z Kuzni wytrzezwieja do niedzieli ? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mają wolne więc co cię obchodzi co robią w wolnym czasie? To nie zakon i nie zawodowstwo. Drużyna Stali nie przybędzie na turniej. Boisko to jedno wielkie klepisko z minami przeciwpiechotnymi i okopami. Nie życzyłbym nikomu gry w Jankowicach na "pseudo boisku". W Kuźnia zawirowania, nowy trener, choć już zakontraktowany to jeszcze nie przedstawiony oficjalnie, kilka kontuzji zawodników plus wyjazdy innych... Siły trzeba zbierać na okres przygotowawczy. W ogóle takie zaproszenia wysyła się chyba ciut wcześniej niż na kilka dni przed turniej...hm? No, ale mogę się mylić.

  OdpowiedzUsuń
 10. No, faktycznie. Dwa tygodnie to za mało by drużyna mogła zmobilizować się na rozegranie turnieju organizowanego w formie bardziej zbliżonej do zabawy niż rywalizacji. Trzeba podpowiedzieć gospodarzom by następnym razem pisali do Was pół roku wcześniej. Boisko jest zapewne tak utrzymane jak tylko może być utrzymane w ramach łożonych na nie środków. A jak wygląda podział środków? Obydwaj wiemy i lepiej tego tematu nie poruszać. Dobry trębacz zagra nawet na kolanku od rynny. Inni zagrają na tym - jak piszesz - ,,pseudo boisku" i przeżyją. Ktoś wygra, ktoś przegra. Jak to było z tą baletnicą i rąbkiem od spódnicy?

  OdpowiedzUsuń
 11. To chyba rewanż w wykonaniu zawodników z Kuźni za olany przez Rade remont boiska w Kuźni.Z jakiej paki mieliby się kopać o puchar tego ,który ich własne boisko zaniedbał a obce wygląda dzięki niemu podobnie.

  OdpowiedzUsuń
 12. do komentarora: a jednak masz odciski na .... mózgu.

  OdpowiedzUsuń
 13. a gminny kibic, lks i mega to oczywiscie soltys jankowic.

  OdpowiedzUsuń
 14. o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kuźni Raciborskiej ? szkoda, że organizatorzy i fundatorzy sami nie potrafią uszanować cudzej własności podczas organizowanych imprez - jak to się ma do ich zachowań ? http://www.naszraciborz.pl/aktualnosci/art/5/10385.html

  OdpowiedzUsuń
 15. Był to już VI turniej o puchar przewodniczącego. Zawsze jest super, wszyscy uczestnicy są zadowoleni. Niezadowoleni są tylko ci ,,zza lasu", którzy ..... w turnieju nie biorą udziału. I tylko mądrują.

  OdpowiedzUsuń
 16. a raczej dbają o poszanowanie ... cokolwiek do dla Ciebie znaczy mega ;-)

  OdpowiedzUsuń
 17. do "Mega"- mam nadzieję,że nie głupka.Jak widzisz jest to turniej organizowany po raz 6 - sty a myślę, że powinieneś zbierać faktury przez przynajmniej 5 lat.Turnieje są fajne tylko że dla wszystkich i tych z zza lasu i tych z zza...ale wciąż z naszej gminy.Skoro jednak noszą tak zaszczytną nazwę więc pytam, czy ten "bohater" jest też sponsorem ,czy tylko figurantem robiącym sobie jaja z rachunków?

  OdpowiedzUsuń