sobota, 11 września 2010

Zwycięstwo wymyka się z rąk!

Wygrana z Nową Wsią pozwoliłaby Stali cieszyć się przez kilka godzin z pozycji lidera A klasy. Początek spotkania był zwyczajnie nudny. Mariusz Bieniewski, najlepszy strzelec Kuźni zagrał tym razem nad wyraz słabo i nie wyszedł już na drugą połowę. Został zmieniony przez Damiana Kiliana, który zmarnował trzy wspaniałe sytuacje bramkowe. Gdyby podwyższył na 2:0, byłoby po meczu i 3 punkty zostałyby w Kuźni Raciborskiej. Niektórzy zastanawiają się co robił na ławce Marcin Hómin... Jedni poprą trenera, że jest konsekwentny i w zespole nikt nie będzie grał za zasługi. W końcu Marcin uczestniczył tylko w dwóch treningach. Z drugiej strony znajdą się tacy, którzy stwierdzą, że gdyby Hómin znalazł się na boisku to, jako napastnik bardziej doświadczony od młodego Kiliana, w pewnych sytuacjach zachowałby się lepiej i KS Stal wygrałaby swój mecz. Takie dywagacje wyniku już nie zmienią. Na pochwałę za to zasługuje Sebastian Jacek. Bronił bardzo pewnie kilkukrotnie ratując Stal od straty bramki. W pierwszej połowie przy wyniku 0:0 sędzia podyktował karnego "z kapelusza za rzekomy faul Cezarego Puzia. Jacek wygrał pojedynek z bramkarzem przeciwnika i sparował strzał na poprzeczkę. Dzięki temu do przerwy utrzymał się rezultat remisowy. W drugiej odsłonie udany rajd lewą stroną przeprowadził Kamil Czogała, dokładnie podał do Macieja Wcisło,kapitana gospodarzy, i ten, choć na raty, to jednak strzelił gola i tym samym wyprowadził Kuźnię na prowadzenie. Może te trafienie zadedykować swojemu bratu, który dziś bierze ślub. Z tego miejsca oczywiście życzymy Arturowi Wcisło wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Wracając jednak do tematu...
Kuźnia, nie wykorzystując dogodnych sytuacji, sama sprowokowała taki wynik. Niewykorzystane sytuację się mszczą. W zeszłym tygodniu w meczu z Ocicami strzeliła zwycięską bramkę w ostatnich minutach, teraz straciła i trzeba szczerze przyznać. KS Stal raczej straciła dwa punkty niż zyskała jeden... Szkoda zaprzepaszczonego wysiłku i trzech oczek, które zdawały się być na wyciągnięcie ręki... Przy okazji dziękujemy za grę dla naszego klubu Norbertowi Grzegorzowi. Był to jego pożegnalny mecz, ponieważ wyprowadza się do Poznania. Życzymy powodzenia i dziękujemy!
Tymczasem KS Stal Kuźnia Raciborska nie załamuje się i gra dalej! Już za tydzień kolejny mecz! Zapraszamy do wspierania załogi naszego klubu!


Skład: S.Jacek - Z.Marszolik, W.Bieniewski, C.Puzio - Ł.Sobalak, M.Wcisło, T.Tokarski, W.Brakowiecki, K. Czogała, N.Grzegorz - M. Bieniewski

bramka dla Stali:
Maciej Wcisło
zmiany:
D.Kilian 47 min za M.Bieniewskiego
W.Kilian 75 za N.Grzegorza
M.Kiec 80 min za M.Wcisłę
D.Hareńczuk 85 min za K.Czogałę

pozostali rezerwowi: S.Dziadura, R.Wałęka, M.Hómin.


skrót meczu autorstwa M.Koziny na stronie Nowin:
http://www.nowiny.pl/artykul.php?a=show_art&ida=64242

41 komentarzy:

bht pisze...

po co te zmiany w obronie skoro grała lepsze? niema lepszych obrońców? zmiany nieprzemyślane.

bht pisze...

to znaczy obrona grała dobrze i zmiany były niepotrzebne w tej formacji. trzeba było wpuścić świeżego pomocnika lub napastnika zamiast obrońcy. czemu stal gra jednym napastnikiem i hómin na ławce.

123 pisze...

KOLEGO JAK OBRONA GRALA DOBRZE TO CHYBA BYLES NA INNYM MECZU :wassat:

sprawiedliwy pisze...

młody Kilian zagrał naprawdę dobrze a po stracie bramki najbardziej mu się oberwało... a przecież gra na ataku. obrona zrobiła gówno za przeproszeniem a przejechali się po młodym. co żal wam, ze gra lepiej niż któryś z was kiedykolwiek będzie?

Lipaaa pisze...

jedyne , co powinno ttutaj wszystkich interesowac , to pozegnanie zawodniak Norberta G. Dziekuje ! Pamietac bedziemy !

ach pisze...

tak oto kuźnia straciła jednego z najlepszych piłkarzy . brak słów.

hubcio pisze...

On do młodzieżowej drużyny Lecha idzie?

Lipaaa pisze...

narazie chlopaczyna , bedzie graław rodzinnym misasteczku w klubie "Obra Kościan" Ale jest , strasznie ambitnym czlowiekiem , i dam reke uciac , ze jednak spelni te marzenie i trafi do Lecha , Norbert my najblizsi trzymamy kciuki i jestemsmy z toba!

Lipaaa pisze...

i może nie powinienem pisac teog tak publicznie , ale mim zdaniemklub powinien urzadzic jakies przyjecie pozegnalne dla chlopaka , bo jest naprawde dobrym graczem i osobowoscia tez nie hańbi , ale macie tutaj kolejny przykład , że na takie rzeczy klub pieniedzy nie ma . Ale ma pieniadze na coś innego , na co to juz wszyscy dobrze wiedzą !!!tylko mam do powiedzenia ...Pamietaj Norbert nie ma lepszego zawodnika KS Stal!

ach pisze...

naprawdę ciężko cokolwiek powiedizeć, na samą myśl , że jaki zawodnik , tka aosoba jak Norbert odchodzi, to jest cholernie niesprawiedliwe! niestety nie pozostaje nam nic innego jak życzyć mu powodzenia i dalszych sukcesów. Jeseśmy z Tobą !

ach pisze...

Będziemy Pamiętac !

Lipaaa pisze...

Przynajmniej moderator uwzglednil jego odejście ;) Całkiem , całkeim :) Pozdrawiam , koniec teego tematu z mojej strony :) Dobranoc wszystkim osobą , odwiedzających strone KS Stal !

123 pisze...

OBuDZCIE SIE ON ZYJE A WY GO ZEGNACIE JAKBY ODSZEDL Z TEGO SWIATA :smile:

BAWARCZYK pisze...

DOBRE Z TYM LECHEM!! :tongue:

Lipaaa pisze...

dla nie których nie jest zwykłym kolegą z drużyny , jak w przypadku Twoim : ) też musisz nas zrozumieć ;] zreszta nie potrzebnie zaczynalismy ten temat tutaj :) Narazie ;]

123 pisze...

TOTALNA LIPAA :crying:

kibic pisze...

Lipaaa - jesteś tak lipny jak sam się nazwałerś. Wylicz pajacu te "kolejne przykłady" na które klub nie ma - czy też nie chce dać pieniędzy (jeżeli masz ich nadmiar to zgłoś się do kasy klubowej).Wyjazd Norberta do Kościana jest spowodowany czystą konsekwencją podjęcia decyzji jego rodziny. Wiem na pewno, że temat ten w klubie był dyskutowany i wygrał zwykły rozsądek. A ty lipaaa jesteś chyba z tej części kibiców stali, który tylko (gówno wiedząc) chcesz zamieszać. Należysz do tych rzekomych kibiców, którzy nigdy nie kupili biletu. Jeżeli jest inaczej to opublikuj jeden z nich który kupiłeś baranie !!!

tnący pisze...

z kim mecz za tydzień? jaki skład przewidujecie? jaki wynik?

Antek pisze...

A kiedy niunia był dobry? Przecież on nie biega tylko chodzi grubas! A N.G. bdziemy cie pamietac- a co nie zyje?! Ja p... co za jany z niektorych!

123 pisze...

3-o dla RUD w przyszlym tygodniu :laughing:

. pisze...

w koncu doczekalem sie takich komentarzy jak kolega nizej:)..po prostu twoj komentarz jest bezcenny ! :)

123 pisze...

ZOBACZYMY CO ZA TYDZIEN NAPISZESZ 3-0

123 pisze...

ZYCZE POWODZENIA 3-0

123 pisze...

HóMIN W PIERWSZYM SKLADZIE NA PEWNO POMOZE :laughing:

. pisze...

idz lepiej spac..

123 pisze...

PRAWDA BOLI CO?? :wink:

3 - 0 pisze...

będzie 3 - 0 z takim składem

xXx pisze...

a co z dziadkiem czemu nie gra...?? :wassat: to jeden z szybszych i zwinniejszych zawodnikow ktorzy graja na skrzydle,bo co niektorzy ruszaja sie choc by grali w szachy... :tongue:

efo pisze...

widocznie kiec i kilian są lepsi i zwinniejsi. a kuśka czemu nie gra?

xXx pisze...

było widac na filmiku jaki byl szybki kiec...zawodnik ktory gral 90 min. objechal go...a dopiero co wszedl na boisko :tongue:

. pisze...

kiec to nie pomocnik,bardziej defensywny ktory raczej rzadko angazuje sie w atak :)

badyl pisze...

trzeba zmienić trochę skład,za dużo błędów ,do zmiany kilian,kiec,brakowiecki,niech odpoczną,trochę świeżej krwi,a niunia jak będzie grał,jak ostatni do zmiany po20 minutach

xXx pisze...

dzis gra obroncy jest elastyczna...jesli trzeba to broni a gdy trzeba to wlancza sie w akcje ofensywna... przykladem jest Sebastian Boenish.! :wink:

krytyk pisze...

kieca jak boenish. weź nie rób jaj. może jeszcze maicon z niego, a z kiliana co? roberto carlos? to może niunia jeszcze szybki jak jeleń? haha nie rób jaj. dwaj pierwsi to ciency obrońcy. wystarczą szybsi napastnicy i maja juz lipe. a niunia stoi jak gruby wielki kołek.

r.w. pisze...

Niema co krytykować, więc czepiacie się na siłę. Na razie wyniki są dobre...

abc pisze...

wkoncu krytycy sie odezwali :D brawo szkoda ze zas pisza pierdoły i wywziska :D pozdrawiam :D zjeby genetyczne

przeciwko frajerstwu ! pisze...

Wielcy bohaterzy...! Przyjdzcie na trening i pokazcie jakimi jestescie grajkami! :wassat: Zobaczymy wtedy kto sie nadaje do druzyny,a kto nie :laughing: :laughing: :laughing:

xXx pisze...

krytyk....czytaj dokladniej wypowiedz z godz,17,29 :wink:to bedziesz wiedzial o co chodzi....

krytyk pisze...

"do xXx" w taki razie kto niby za kieca i kliiana czy brakowieckiego i niunie? jesli druzyna uwazasz, ze druzynie potrzebne sa zmiany.

jajo pisze...

jest 20 kilku zawodników,poczytaj sobie nazwiska,każdy inny mógłby ,być lepszy,jakby dostał szansę

xXx pisze...

do krytyk: Widzisz juz ktos inny ci odpowiedzial wiec ja nie musze ;pp

Prześlij komentarz