22 października 2023

Władze samorządowe nagrodziły nauczycieli i dyrektorów szkół i przedszkoli

W czwartek, 19 października na terenie Zabytkowej Stacji Kolei Wąskotorowej w Rudach odbyło się spotkanie władz gminy z dyrektorami i nauczycielami z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

 

Nauczyciele, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego, złożyli uroczyste ślubowanie, które odebrał burmistrz Paweł Macha. Akty mianowania otrzymali: Anika Konkol, Aneta Dudek, Agnieszka Jendrzejczyk i Krzysztof Weingarth. Gratulacje z okazji uzyskania stopnia nauczyciela dyplomowanego odebrała Karolina Gdesz.
Burmistrz Paweł Macha i zastępca burmistrza Wojciech Gdesz złożyli ponadto życzenia i podziękowania dyrektorom i nauczycielom za dobrą współpracę oraz wiele działań realizowanych przez nich na rzecz rozwoju gminnej oświaty. Nagrody Burmistrza otrzymali: Daria Bobrzik-Szecówka - nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Rudach oraz Joanna Sroka - nauczyciel Przedszkola nr 1 w Kuźni Raciborskiej z Oddziałem Zamiejscowym w Turzu, a także Kinga Apollo, Adrian Plura, Kornelia Reichel i Kornelia Hoinza - dyrektorzy placówek, których organem prowadzącym jest Gmina Kuźnia Raciborska.
W spotkaniu uczestniczyli również wicedyrektorzy, dyrektor Przedszkola w Rudach oraz dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej w Budziskach. Otrzymali oni z rąk władz gminnych specjalne podziękowania.
- Dziękujemy wszystkim pracownikom gminnych placówek oświatowych za ich zaangażowanie, trud i pracę na rzecz gminnej edukacji. Życzymy zdrowia, radości, satysfakcji i zadowolenia z wykonywanej pracy - czytamy na stronie kuźniańskiego urzędu.

oprac. BK; fot. UM Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz