06 września 2023

Zamieszkaj w Kuźni Raciborskiej. Urząd oferuje sprzedaż działek

- Gmina Kuźnia Raciborska sprzedaje wyjątkowe działki budowlane, urokliwie położone w samym centrum oazy zieleni Śląska - w Kuźni Raciborskiej - to początek ogłoszenia, jakie w mediach społecznościowych opublikował kuźniański ratusz.


Jak informuje urząd, do sprzedaży obecnie przeznaczonych jest 7 z 35 działek z zasobu Gminy o powierzchni od ok. 9 do 11 arów. Działki te leżą po prawej stronie ulicy Topolowej; prowadzi do nich nowo wybudowana oświetlona droga, w którą została wbudowana sieć wodno-kanalizacyjna wraz z odgałęzieniami. Działki sąsiadują z polami i zadrzewieniami, tereny zabudowane znajdują się po przeciwnej stronie ulicy Topolowej.

Działki te położone są w odległości:
- 800 m od centrum miasteczka;
- 400 m od żłobka;
- 1,2 km od szkoły i przedszkoli;
- 1 km od stacji PKP.


Wygodną komunikację z Górnośląską Aglomeracją zapewnia autostrada A4 położona w odległości 25 km.

- Jeśli planujesz budowę domu, to lokalizacja w ustronnej i malowniczo położonej części Kuźni Raciborskiej może być spełnieniem marzeń o własnym "cichym kąciku". Gmina Kuźnia Raciborska pomoże Ci spełnić to marzenie - czytamy w ogłoszeniu.

Przetarg (po uprzednim wpłaceniu wadium) odbędzie się 29 września. - Kup jedną z 7 działek i rozpocznij przekuwanie marzeń na plany do realizacji - zachęca potencjalnych nabywców magistrat.

Kolejne działki - jak zaznacza urząd - będą sprzedawane sukcesywnie, w zależności od zainteresowania.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej Gminy Kuźnia Raciborska lub dzwoniąc do Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej - tel.: (32) 419-14-54.

oprac. BK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz