30 marca 2023

MOKSiR zaprasza na wieczór z iście mistrzowskim poczuciem humoru. Wystąpią: Bartosz Gajda i Jarek Marek Sobański

Przypominamy, że w najbliższy piątek, 31 marca na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej z nowym programem wystąpi znany komik i stand'uper Bartosz Gajda. Start o godz. 18:00. Jako support wystąpi Jarek Marek Sobański.


Występ pierwotnie miał się odbyć 26 lutego, jednak z powodów zdrowotnych artysty został on przeniesiony na ostatni dzień marca. Bilety są wciąż do nabycia on-line pod >>>TYM LINKIEM<<<.

BARTOSZ GAJDA: Zawodowo komik, od 20 lat związany z kabaretem i telewizją. Autor wielu skeczy, scenariuszy telewizyjnych, przyzwyczajony do blasku fleszy. Wystarczy postawić przed nim kamerę, włączyć, a żartami sypie jak z rękawa. To zawodowo. A jak to jest na co dzień? No właśnie. Jak to jest z tymi znanymi osobami w zwykłym życiu. Co sobie myślą jak tak stoją w kolejce po chleb? Albo jak widzą, że żona źle podkładała rzeczy do zmywarki. Bo nawet nie wiecie, jak można źle wkładać rzeczy do zmywarki. Co taka znana osoba może powiedzieć swoim dzieciom kiedy przepoczwarzają się ze słodkich dzieciaków w... młodzież... Bo przecież nie powiesz tego przeklętego zdania, które zmiana Cię z młodzieżowego faceta w zgryźliwego starca. Jest takie jedno zdanie. Wypowiadali je nasi rodzice, ich rodzice i rodzice naszych dziadków. I każde pokolenie w dół przysięga sobie, że go nigdy nie wypowie. Aż do momentu kiedy... Wiesz co to za zdanie? Do zobaczenia!

JAREK MAREK SOBAŃSKI: to człowiek, który nie wie kiedy zaczął przygodę z komedią i wszystkim, co zabawne. Wie jednak, że przez te wszystkie lata, uzbierało się tyle historii, którymi wręcz należy się podzielić z widzami. Ciekawostki z życia artysty, które układają się w jego obraz - raczej impresjonizm niż Matejko! Przekonajcie się na żywo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz