24 marca 2023

Czego potrzebujemy, aby nasza gmina dobrze się rozwijała? Zgłoś swój pomysł!

Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska informuje, że trwają prace nad Strategią Rozwoju Gminy Kuźnia Raciborska. Jej istotnym elementem są przedsięwzięcia, projekty, inicjatywy, które przyczyniają się do rozwoju Gminy.


Mowa zarówno o projektach infrastrukturalnych, jak i tzw. działaniach "miękkich" - szkoleniowych, doradczych, czy edukacyjnych. 

Czego potrzebujemy w Gminie? Co pozwoli nam się rozwija? Jakie działania, czy projekty są szczególnie ważne dla Mieszkańców?

- Mam nadzieję, że część propozycji uda nam się zrealizować w formie konkretnych projektów - pisze burmistrz Paweł Macha, przy czym zaznacza, że nie każde zgłoszenie będzie mogło znaleźć się w Strategii i nie każde zgłoszenie będzie mogło zostać zrealizowane. Jest to uzależnione - jak podkreśla włodarz - od możliwości organizacyjnych, finansowych, czy infrastrukturalnych Gminy.

- Niemniej jednak, bardzo zależy nam na poznaniu Państwa pomysłów i poznaniu Państwa opinii w zakresie kierunków rozwoju naszej Gminy. Dlatego też serdecznie zachęcam do zgłaszania swoich propozycji i wspólnego tworzenia pewnego rodzaju banku pomysłów -  czytamy w ogłoszeniu burmistrza zamieszczonego na stronie kuźniańskiego urzędu.

>>>LINK DO ANKIETY<<<

fot. UM Kuźnia Raciborska; oprac. BK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz