02 listopada 2022

Kuźniańska "Jedyneczka" rozstrzygnęła konkurs plastyczny pn. "Kartka okolicznościowa"

W październiku wychowawczynie z Przedszkola nr 1 w Kuźni Raciborskiej Katarzyna Blonka i Klaudia Trestka zorganizowały Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pn. "Kartka okolicznościowa". Jego adresatem były przede wszystkim nauczyciele wychowania przedszkolnego.


Jego celem było m.in. rozwijanie wyobraźni oraz pobudzenie aktywności twórczej, a także powrót do pięknej tradycji obdarowywania się kartkami. W skład komisji konkursowej na zaproszenie organizatorów weszły: kierownik Referatu Edukacji, Sportu i Promocji w Kuźni Raciborskiej Anna Mainusz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej Raciborskiej Anna Kijek, dyrektor Przedszkola nr 1 Lidia Kryś oraz organizatorki.Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ wpłynęło ponad 70 kartek, a każda z nich była wyjątkowa i niepowtarzalna. Wyniki prezentują się następująco:

I miejsce: Małgorzata Parzych;
II miejsce: Małgorzata Małolepszy;
III miejsce: Marianna Pyzio.

Wyróżnienia natomiast przyznano: Marioli Kownackiej, Zuzannie Podemskiej, Ilonie Majewskiej, Renacie Borawskiej i Annie Golec.Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy.

Materiał nadesłany / Przedszkole nr 1 w Kuźni Raciborskiej
oprac. BK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz