24 października 2022

JustynTrans Demolition z Turza ponownie w akcji. Rusza 2. sezon programu "Dobra robota"

Pamiętacie program "Wyburzacze" i występującą w nim firmę JustynTrans Demolition z Turza? Od 31 października ekipę będzie można zobaczyć ponownie, tyle że w nowym programie pn. "Dobra robota" emitowanym na antenie TTV.


Bohaterami "Dobrej roboty" - jak informuje producent programu - są szefowie lokalnych firm oraz ich pracownicy, którzy tworzą ekipę, która jak mało kto, zna się na robocie. Lada dzień w stacji TTV ruszy nowy sezon tej produkcji (pierwszy odcinek już 31 października o godz. 20:00).

Zdjęcia do nowego sezonu realizowano przez kilka ostatnich miesięcy. Nakręcono w sumie 18 odcinków, a realizacja niektórych scen odbywała się w naszym regionie (m.in. na terenie ośrodka wodno-rekreacyjnego "Wodnik" w Kuźni Raciborskiej).

Wśród uczestników drugiej edycji znalazła się - znana z programu "Wyburzacze" - firma JustynTrans Demolition z Turza, której właścicielem jest Justyn Suchanek. Poza nim, w programie zobaczymy również jego syna Mateusza oraz Marka i Sebastiana.


Nowe odcinki oglądać będzie można od 31 października (od poniedziałku do czwartku) o godz. 20:00 w TTV. Serdecznie zapraszamy przed telewizory!

BK; fot. TVN / M. Lichański

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz